Зміни штатного розпису у філіях НСТУ передуватимуть запуску міжрегіональної платформи – Чернотицький

Про це він сказав в інтерв'ю «Детектору медіа».

«Для реалізації нової концепції регіонального мовлення ми дійсно плануємо майбутні зміни штатного розпису», – сказав він.

За словами члена правління, масштабна зміна процесів роботи регіональних команд займе багато часу, поступові зміни, приготування, налагодження співпраці між філіями триватиме увесь цей рік.

«Міжрегіональну платформу (систему накопичення та розповсюдження контенту) ми хочемо запустити до кінця 2020 року, до того часу триватимуть наші приготування. Фактично ми хочемо на практиці запустити ці процеси власного виробництва за новою концепцією, побачити як усе працює, скоригувати за потреби», – зазначив Микола Чернотицький.  

Нагадаємо, «Детектору медіа» відомо з власних джерел, що із Центральної дирекції НСТУ у філії направлено новий штатний розпис, у якому зазначено на 44% менше штатних одиниць, ніж сьогодні працює у регіонах (1950). Тобто у філіях будуть скорочення до половини працівників.

У НСТУ розробили  Концепцію регіонального мовлення ПАТ «НСТУ» на 2020 – 2021 роки. 23 регіональні блоки щодня в будні матимуть новини, міжрегіональне інформаційно-просвітницького ток-шоу, слот для програм стороннього виробництва,  програми про національні меншини та будуть залучені  у загальнонаціональне виробництво.

Відомо, що з вересня 2020 року філії НСТУ вироблятимуть 1 год. власного контенту і 2,5 год. – міжрегіонального. 

comments powered by Disqus