В ефірі «UA: Донбас» і «UA: Київ» після звільнення колективів замість ранків виходять повтори програм

Колективи каналів «UA: Київ» і «UA: Донбас» звільнилися, програми зняли з розкладу.

Раніше ранкові програми виходили по буднях з 07:00 до 09:00. «UA: Київ» робив ранкову програму також у вихідні – з 08:00 до 09:35.

Тепер у ранковому слоті транслюють повтор  програм із Ценральної дирекції.

Станом на 13 січня «UA: Донбас» із 07:00 до 09:00 показував «Мандруємо вдома», «Лайфхак українською», «ВУкраїні», «Пліч-о-пліч», кулінарне ток-шоу «ЕнеЇда». «UA: Київ» мав аналогічну телепрограмув цей час: «Своя земля», «Мандруємо вдома», «Лайфхак українською», «Енеїда» і «UA:Фольк. Спогади».

Як відомо із власних джерел сайту «Детектор медіа», згідно з новою концепцією правління НСТУ, філії вироблятимуть власні ранкові програми до квітня 2020 року.

Нагадаємо, 20 грудня на регіональному каналі Суспільного мовлення «UA: Донбас» вийшов останній випуск ранкового шоу «Донбас lite». Весь колектив ранкового шоу в прямому ефірі написав заяви про звільнення.

27 грудня 2019 року вийшов останній випуск програми «Київський ранок», яка виходить на регіональному каналі Суспільного мовлення «UA: Київ». У команди, яка робила програму закінчився дворічний контракт, його не продовжили.

comments powered by Disqus