У Миколаївській та Полтавській філіях НСТУ не вдалося обрати менеджерів

Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України не визначило переможців на конкурсі на посаду менеджера у Полтавській та Миколаївській філіях Суспільного. Співбесіди завершилися 8 листопада, йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

На посаду менеджера Полтавської філії претендувало 4 кандидати, серед яких не обрали переможця.

Заявок на участь у конкурсі на посаду менеджера Миколаївської філії отримано не було.

«Оскільки на менеджерів і продюсерів у регіонах покладається висока відповідальність реформування філій, не могли зупинитися на компромісному варіанті»,сказав член правління НСТУ Микола Чернотицький.

Нагадаємо, прийом документів на конкурс тривав з 17 до 30 жовтня 2018 року.

21 вересня менеджер Полтавської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Євгеній Сердюк написав заяву на звільнення. З 24 вересня він не працює у філії.

Додамо, у травні 2018 року колектив Миколаївської регіональної дирекції звернувся до голови правління ПАТ «НСТУ» Зураба Аласанії та виконавчого директора Олександра Лієва з відкритим листом, в якому звинувачують попереднього керівника Ярослава Індикова (ще був генеральним директором Миколаївської ОДТРК, а згодом директором виконавчим Миколаївської філії) в тому, що здійснив "дивну оборудку", внаслідок якої значна частина студійного обладнання, техніки та декорацій, якими користувалися з 2015 року, не належать філії. 

У Миколаївській філії тимчасовим виконувачем обов'язків менеджера призначено Івана Галамасюка.

comments powered by Disqus