На каналі «UA: Львів» закривають ранкову програму

Про це в прямому етері сказала ведуча ранкового шоу Наталка Кухта.

«Програма "Добрий ранок" у п’ятницю, 7 лютого, вийде востаннє у цій студії в режимі прямого етеру. Нам дійсно дуже боляче про це говорити», – сказала вона.

Ведуча подякувала глядачам за довіру, активність і дзвінки у студію, а також команді ранкової програми. В етері вона обійняла колег, які працювали поза кадром.

«Дуже складно сказати, що більше такого не буде», – додала Наталка Кухта.

До команди ранкового шоу входили Інна Оганесян, Наталка КухтаРоксана Дідун та Яна Чайковська, йдеться на сайті каналу.

Сайт «Детектор медіа» звернувся за коментарем до продюсерки «UA: Львів» Ірини Сандуляк. Вона відповіла, що інформація про це буде найближчим часом опублікована на корпоративному сайті Суспільного.  

На сайті «UA: Львів» повідомляють, що невдовзі глядачі регіональних телеканалів Суспільного побачать оновлене ранкове шоу, яке виготовлятимуть спільно всі філії. 

«Ми змушені були піти на такий крок, оскільки в редакції бракує людей, які змогли б виготовляти телепрограму надалі. Частина працівників звільнилися, зокрема, керівниця проєкту та одна ведуча, а із тими, хто залишився працювати, ми б не змогли випускати в ефір щобудня двогодинний "Добрий ранок" належної якості. Компанію очікують зміни, тому ми не можемо зараз шукати нових людей, які закриють ці вакансії», — цитують слова продюсерки Львівської філії Суспільного Ірини Сандуляк-Білоус на сайті каналу.

Нагадаємо, у 2020 році правління Суспільного мовлення розглядає всі регіональні філії як одну велику платформу доставки міжрегіонального контенту. Платформа має запрацювати з вересня. У зв’язку з цим менеджери НСТУ вирішили оновити ранкове шоу і зробити одну велику програму для всіх філій.

У грудні 2019 року у НСТУ заявили, що готують оновлену концепцію ранкового мовлення у регіонах. Робочу групу запропонували очолити продюсеру Чернігівської філії НСТУ Артему Шелковому, який у січні 2020 року вирішив залишитися продюсером у Чернігові. 

Координатором роботи над ранковим шоу для філій Суспільного став Володимир Ладижець

Наприкінці 2019 року у філіях почали протестувати проти закриття ранкових програм і деякі колективи ранкових програм звільнилися. Зокрема, 20 грудня на регіональному каналі Суспільного мовлення «UA: Донбас» вийшов останній випуск ранкового шоу «Донбас lite». Весь колектив ранкового шоу в прямому ефірі написав заяви про звільнення.

27 грудня 2019 року вийшов останній випуск програми «Київський ранок», яка виходить на регіональному каналі Суспільного мовлення «UA: Київ». У команди, яка робила програму закінчився дворічний контракт, його не продовжили.

В ефірі «UA: Донбас» і «UA: Київ» після звільнення колективів замість ранків виходять повтори програм.

comments powered by Disqus