Міжрегіональна програма «Ранок на Суспільному» поповниться новим проєктом «English-blog»

Щочетверга у межах міжрегіональної програми «Ранок на Суспільному», яка виходить на всіх телеканалах філій Національної суспільної телерадіокомпанії України, показуватимуть новий проєкт «English-blog» від команди «UA: Сум».

Всі випуски можна також побачити на ютуб-каналі Суспільне Суми, повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

«English-blog»це лайфхаки, інтерв'ю з носіями англійської, корисні поради, як навчитися та головне — не боятися спілкуватися іноземною мовою. Проєкт робить акцент на лексику та розмовну англійську. Його вестиме у форматі блогу ведуча і журналістка Христина Бондаренко.

Вона каже, що розповідатиме про свої успіхи та невдачі у прагненні навчитися розмовляти англійською, буде ділитися лайфхаками, які допомагають їй кожного дня. А також — залучати викладачів, носіїв мови, які даватимуть цікаві поради.

З отриманими порадами та покращеною лексикою уже влітку Христина Бондаренко запросить іноземців на прогулянку Сумами, де розкаже цікаві факти про місто, покаже цікаві архітектурні локації й не тільки.

«English-blog» є продовженням телевізійного проєкту «Хочу знати англійську», що виходив у програмі «Ранок на Суспільному». У 2020 році Христина Бондаренко стала однією з 8 учасників, які протягом кількох місяців вивчали англійську мову із викладачем Станіславом Дугіним. Перед Новим роком Христина поставила перед собою нову ціль і дала обіцянку у прямому ефірі — провести екскурсію Сумами для іноземців англійською мовою.

Підготовка вже триває, й усі найцікавіші моменти цього процесу можна буде побачити у новому проєкті «English-blog». 

Нагадаємо, що міжрегіональне ток-шоу «Ранок на Суспільному» виходить на екрани з 15 липня 2020 року. Його можна дивитися з 6:30 до 9:00 у прямому ефірі телеканалів усіх філій Суспільного та онлайн на сайтах.

Додамо, у лютому 2021 Академія суспільного мовлення запустила навчальні відео з англійської English with Public Media Academy з лексикою, що допомагає розуміти міжнародні новини політики, економіки й суспільства.

Фото: пресслужби Суспільного

comments powered by Disqus