Костянтин Кас'ян став тимчасово виконувачем обов’язків продюсера Житомирської філії Суспільного

Правління НСТУ обрало тимчасово виконувачем обов’язків продюсера Житомирської філії Суспільного Костянтина Кас’яна. Він виконуватиме обов’язки продюсера філія до завершення конкурсу, який у компанії мають незабаром оголосити.

Про це йдеться у протоколі засідання правління НСТУ, опублікованому на корпоративному сайті Суспільного.

«…У зв’язку з виробничою необхідністю покласти з 15.10.2020 тимчасове виконання обов’язків продюсера (філії) філії АТ "НСТУ" "Житомирська  РД" на Кас’яна Костянтина Сергійовича редактора управління виробництва регіонального контенту бюро виробництва регіонального контенту філії АТ "НСТУ" "Житомирська РД"», – зазначено у документі.

Наразі Костянтин Кас'ян виконує обов’язки редактора управління виробництва регіонального контенту бюро виробництва регіонального контенту Житомирської філії Суспільного, веде проєкти «Виборчий округ. Місцеві» і «Сьогодні. Головне», до того був керівником творчої групи «Тема дня» і ведучим цієї програми.

Нагадаємо, Таміла Бутко була продюсеркою Житомирської філії Суспільного упродовж року з жовтня 2019 року до жовтня 2020 року, наразі у неї  закінчилися дії строкового трудового договору. Таміла Бутко запропонували йти на конкурс, який НСТУ оголосить згодом. Як відомо, у центральній дирекції Суспільного організовують додаткові навчання для новообраних продюсерів філій. 

Фото: скріншот відео з каналу Суспільне Житомир на YouTube

comments powered by Disqus