Продюсером «UA: Житомир» став Костянтин Кас’ян

Продюсером «UA: Житомир» став Костянтин Кас’ян

10:34,
1 Грудня 2020
2401

Продюсером «UA: Житомир» став Костянтин Кас’ян

10:34,
1 Грудня 2020
2401
Продюсером «UA: Житомир» став Костянтин Кас’ян
Продюсером «UA: Житомир» став Костянтин Кас’ян
Конкурс на посаду продюсера «UA: Миколаїв» не відбувся.

У Національній суспільній телерадіокомпанії України оголосили результати конкурсу на посаду продюсерів Житомирської та Миколаївської філій.

Про це повідомляє корпоративний сайт Суспільного.

На посаду продюсера Житомирської філії Суспільного мовлення обрано редактор відділу регіонального контенту «UA: Житомира», ведучого Костянтина Кас’яна

Для Миколаївської філії продюсера не обрали, конкурс не відбувся. Тимчасово виконувати обов’язки продюсера філії продовжить Галина Щерба.

Костянтин Кас’ян очолить творчий напрям філії Суспільного «UA: Житомир» із 1 грудня. Він працює на Суспільному з 2017 року, починав з організації роботи суспільно-політичної редакції телеканалу «UA: Житомир». Спочатку був ведучим, далі — керівником редакції. Має досвід підготовки й ведення таких проєктів, як «Тема дня», «Звіти наживо», «Виборчий округ» та  «Виборчий округ. Місцеві», «Сьогодні. Головне».

Нагадаємо, на Суспільному керівників регіональних філій не призначають, а обирають шляхом конкурсу. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі, хто відповідає кваліфікаційним вимогам.

Із 20 липня обов’язки продюсера Миколаївської філії Суспільного тимчасово виконує керівниця творчої групи «Ранок» Галина Щерба. 17 липня 2020 року звільнився за власним бажанням продюсер Миколаївської філії Суспільного Олександр Рубан.

Костянтин Кас’ян тимчасово виконував обов’язки продюсера Житомирської філії Суспільного з 15 жовтня 2020 року. З жовтня 2019 року до жовтня 2020 року продюсеркою «UA: Житомир» була Таміла Бутко. У неї закінчився термін строкового трудового договору.

Фото: сайт corp.suspilne.media

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду