Тамілу Бутко обрали продюсеркою Житомирської філії Суспільного

Тамілу Бутко обрали продюсеркою Житомирської філії Суспільного

10:52,
8 Жовтня 2019
2818

Тамілу Бутко обрали продюсеркою Житомирської філії Суспільного

10:52,
8 Жовтня 2019
2818
Тамілу Бутко обрали продюсеркою Житомирської філії Суспільного
Тамілу Бутко обрали продюсеркою Житомирської філії Суспільного
Тамілу Бутко, яка у вересні була призначена тимчасовою виконувачкою обов'язків продюсера Житомирської філії Суспільного мовлення, на конкурсі обрали продюсеркою філії.

Про це йдеться на сайті «UA: Суспільне мовлення».

Конкурс тривав у два етапи: спочатку департамент кадрового адміністрування Суспільного мовлення відібрав претендентів за поданими документами, а далі з ними проводила співбесіду конкурсна комісія, до якої входять члени та голова правління Суспільного. 

За словами Таміли Бутко, завданням продюсера вона бачить виготовлення якісного телерадіопродукту.

«Ми як регіональний представник Суспільного маємо й надалі здобувати довіру та прихильність глядача й слухача, підтримувати на гідному рівні наш репутаційний рейтинг. До роботи намагаюсь ставитися творчо, тут стає в пригоді мій акторський і режисерський досвід у телевізійній команді КВН «Дівчата з Житомира» та в Польському театрі Житомира», — сказала вона.

Таміла Бутко в журналістиці з 1997 року. Починала як редакторка на FM-радіостанції «Житомирська хвиля» Житомирської ОДТРК. 2005 року очолила інформаційну службу цієї радіостанції, одночасно працюючи над виготовленням новин, була випусковою редакторкою, робила репортажі з подій, проводила інтерв’ю, мала власні проєкти, серед яких «Мистецькі щоденники «Пісенного спасу», «Театральна вітальня» тощо. Управлінський досвід здобула на посадах заступниці директора й директорки радіо «Житомирська хвиля», продюсерки Бюро новин та лінійної продюсерки радіо Житомирської філії UA: Суспільне мовлення. Має дві вищі освіти за спеціальністю «Історик, викладач» та «Менеджер-економіст».

Тамілу Бутко було призначено тимчасовою виконуючкою обов’язків продюсера Житомирської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України з 9 вересня. Причнною кадрових змін стало звільнення за згодою сторін продюсера Житомирської філії НСТУ Олексія Гайдучика. Його було обрано з трьох кандидатів на конкурсі, який відбувся у лютому 2019 року.

До кінця 2018 року у Житомирській філії  продюсером був Володимир Ладижець, який з 2 січня приступив до роботи виконавчого продюсера просвітницького напряму НСТУ.

Фото: Фейсбук-сторінка Таміли Бутко

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду