Таміла Бутко йде з посади продюсерки Житомирської філії Суспільного

Таміла Бутко йде з посади продюсерки Житомирської філії Суспільного

17:14,
7 Жовтня 2020
3092

Таміла Бутко йде з посади продюсерки Житомирської філії Суспільного

17:14,
7 Жовтня 2020
3092
Таміла Бутко йде з посади продюсерки Житомирської філії Суспільного
Таміла Бутко йде з посади продюсерки Житомирської філії Суспільного
У неї закінчилися дії строкового трудового договору.

Із 14 жовтня Таміла Бутко звільняється з посади продюсерки Житомирської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України у зв’язку з закінченням дії строкового трудового договору.

Таке рішення прийняли члени правління на черговому засіданні, йдеться у протоколі, опублікованому на корпоративному сайті Суспільного.

«У зв’язку із закінченням дії строкового трудового договору звільнити 14.10.2020 Бутко Тамілу Станіславівну з посади продюсера (філії) філії АТ "НСТУ" "Житомирська РД"», – зазначено у протоколі засідання правління НСТУ.  

Таміла Бутко сказала «Детектору суспільного мовлення», що їй запропонували йти на конкурс, який НСТУ оголосить згодом.

Як відомо, у НСТУ у центральній дирекції організовують додаткові навчання для новообраних продюсерів філій. Наприклад, Влад Зінкевич, якого нещодавно обрали на конкурсі продюсером Дніпровської філії Суспільного, із 5 по 12 жовтня стажується в Києві у телецентрі, аби ознайомитися з роботою дирекцій, з якими в тісному контакті працюють продюсери регіональних філій Суспільного.

Нагадаємо, Таміла Бутко в журналістиці з 1997 року. Починала як редакторка на FM-радіостанції «Житомирська хвиля» Житомирської обласної державної телерадіокомпанії (ОДТРК). 2005 року очолила інформаційну службу цієї радіостанції, одночасно працюючи над виготовленням новин, була випусковою редакторкою, робила репортажі з подій, проводила інтерв’ю, мала власні проєкти, серед яких «Мистецькі щоденники «Пісенного спасу», «Театральна вітальня» тощо. Управлінський досвід здобула на посадах заступниці директора й директорки радіо «Житомирська хвиля», продюсерки Бюро новин та лінійної продюсерки радіо Житомирської філії Суспільного мовлення. Має дві вищі освіти за спеціальністю «Історик, викладач» та «Менеджер-економіст».

У вересні 2019 року Тамілу Бутко було призначено тимчасовою виконуючкою обов’язків продюсера Житомирської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України. Причиною кадрових змін стало звільнення за згодою сторін продюсера Житомирської філії НСТУ Олексія Гайдучика. У жовтні вона перемогла на конкурсі і стала продюсеркою філії, з нею підписали контракт терміном на рік.

Упродовж 2020 року у філіях Суспільного впроваджували концерпцію регіонального мовлення, частина колективу філій протестували проти змін. У Житомирі влаштовували акції протесту проти скорочення контенту власного виробництва і закриття ранкової програми.

До кінця 2018 року у Житомирській філії  продюсером був Володимир Ладижець, який з 2 січня 2019 року перейшов працювати у центральну дирекції, нині він виконавчий продюсер дирекції телебачення, займався запуском міжрегіонального шоу «Ранок на Суспільному».

Фото: Фейсбук-сторінка Таміли Бутко

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
Олександр
07:36 / 16.01.2024
Дуже язиката ця бутко, вилізла в тепле місце, тепер пише всяку дезу, ми про тебе теж розповімо на радіо
Олександр
07:35 / 16.01.2024
Дуже язиката ця бутко, вилізла в тепле місце, тепер пише всяку дезу, ми про тебе теж розповімо на радіо
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду