Канал «UA: Чернігів» перейшов на широкоекранний формат мовлення

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуку менеджер Чернігівської філії Національної суспільної телерадіокомпанії України Вадим Соколюк.

«Відсьогодні телеканал UA: Чернігів, мовить у широкоекранному форматі - 16:9! Так, поки не в HD і якість картинки, м’яко кажучи, залишає бажати кращого, однак, це важливий етап розвитку регіонального Суспільного. Тепер на ваших плазмах, хоча б розмір картинки нашого каналу буде норм», – написав він.

За його словами, у 2019 році  команда Суспільного гарно попрацювала, дещо з техніки вдалось обновити, наприклад нарешті не знімати камерами на міні діві касетах.

Як повідомили у НСТУ, на черзі у форматі 16:9 мовитиме «UA: Тернопіль».

Нагадаємо, у грудні 2017 року три загальнонаціональні канали Національної суспільної телерадіокомпанії України – «UA: Перший», «UA: Культура» і «UA: Крим» – перейшли на широкоекранний формат мовлення 16:9.

Пізніше розпочали мовлення у широкоекранному форматі 16:9 телеканали «UA: Житомир», «51 канал» (Дніпро), «UA: Донбас», «UA: Карпати», «UA: Рівне», «Запоріжжя», «Тиса-1»  («UA: Закарпаття»), «UA: Львів», «UA: Волинь», «UA: Буковина», «Рось» («UA: Черкаси»), «Кіровоград», «UA: Вінниця», «Поділля-Центр», «Миколаїв», «Скіфія», «UA: Одеса»,  «Центральний канал»,  «UA: Полтава»,  «UA: Суми» і «UA: Харків». 

Фото: Фейсбук Вадим Соколюка

comments powered by Disqus