Філії Суспільного запрошують на дебати кандидатів у мери, які пройдуть у другий тур

Формат токшоу «Виборчий округ. Дебати» передбачає блоки щодо вирішення поточних місцевих проблем, низку запитань про розуміння життя мешканців і населеного пункту, перехресне опитування й підсумкові виступи.

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Голова правління Суспільного мовлення Зураб Аласанія звернувся безпосередньо до кандидатів:

«Ви виграєте не царську корону, а отаманську булаву. Разом із нею — владу, дану не богом чи в спадщину, а людьми. Люди ваших громад мають довірити вам свої долі.

Будь ласка, не використовуйте поганого досвіду багатьох центральних влад. Звикайте від самого початку вашого довгого шляху комунікувати з людьми, чесно говорити з ними про свої плани. Звикайте до гострих запитань, до незручної правди, до відвертих відповідей. І ви не знайдете кращого майданчика для спілкування з вашими опонентами, ніж Суспільне. Саме воно — гарантовано — не належить вашим опонентам і незаангажоване».

За словами генеральної продюсерки регіонального мовлення Суспільного Марії Фрєй, філії Суспільного в усіх регіонах, де відбудеться другий тур виборів міських голів, готові стати майданчиком для дебатів обраних кандидатів.

«У кожному регіоні працює професійна команда, яка дотримується високих журналістських стандартів і має досвід проведення політичних та соціальних дискусій у прямому ефірі. Прийти на дебати у філію Суспільного — це бути чесним зі своєю громадою і відкритим до діалогу з опонентами на незалежному майданчику», — зазначила Марія Фрей.

Нагадаємо, проєкт «Виборчий округ» регіональних філій має чотири сезони: уперше на ефіри Суспільного запрошували народних депутатів-списочників восени 2018 року, кандидатів у народні депутати за одномандатними виборчими округами (мажоритарників) у липні 2019 року перед позачерговими парламентськими виборами, у сезоні листопада 2019 року аналізували роботу новообраних депутатів Верховної Ради за 100 днів після виборів.

Із 5 по 23 жовтня 2020 року в прямому ефірі регіональних філій Суспільного відбулися токшоу «Виборчий округ. Місцеві», куди запрошували кандидатів на пости міських голів і депутатів місцевого самоврядування.

comments powered by Disqus