18 проєктів розслідувань пройшли пітчинги у регіональних філіях Суспільного

У регіональних філіях Суспільного у рамках «Створюй із Суспільним. Розслідування» пройшли пітчинги 18 проєктів із 13 філій Суспільного. 22 січня розпочинається захист проєктів перед комісією із центрального офісу Суспільного.

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

Найбільше ідей пройшло пітчинг від «UA: Чернігів», «UA: Волинь», «UA: Запоріжжя» та «UA: Одеса».

За словами генеральної продюсерки регіонального мовлення Суспільного Марії Фрєй, з командами-переможцями конкурсного відбору на всіх етапах будуть співпрацювати як локальні продюсери Суспільного, так і національна команда розслідувачів на чолі з Інною Білецькою.

Пріоритетними напрямами для проєктів «Створюй із Суспільним. Розслідування» є такі 7 тем: медицина, освіта, бюджети, цифрова безпека громадян, корупційні зв’язки місцевих посадовців і чиновників, захист основоположних прав та свобод громадян, екологічна безпека.

Нагадаємо, з 1 по 21 грудня 2020 року тривав прийом заявок на відбір проєктів журналістських розслідувань у регіонах «Створюй із Суспільним. Розслідування» для трансляції на регіональних телеканалах Суспільного мовлення.

Додамо, у Центральній дирекції Суспільного у червні 2019 року створили творче об’єднання «Журналістських розслідувань», яке очолила Інна Білецька.

За цей час вони зняли три фільми-розслідування. Першим був фільм-розслідування про трагедію зі зруйнованим будинком на Львівщині «Дрогобич 101/1», який потрапив до десяти найкращих робіт цьогорічного Національного конкурсу журналістських розслідувань та спеціальних репортажів.

Другою стала стрічка про приголомшливі реалії української психіатричної системи «Сто років ізоляції».

Фільм «Помилка 83» — третє розслідування власного виробництва журналістів Суспільного.

У грудні 2020 року вийшов фільм-розслідування «Канабіс. Особливо небезпечний» про медичний канабіс в Україні. 

Ілюстрація: пресслужби Суспільного

comments powered by Disqus