Працівників НСТУ нагородять грамотами Верховної Ради за розвиток інформаційного простору

Про це повідомляє пресслужба Держкомтелерадіо.

«Відзначено вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного  інформаційного простору,  значні творчі та виробничі здобутки, високий професіоналізм  менеджера філії ПАТ "НСТУ" "Волинська регіональна дирекція" Людмили Гетманчук, заступника головного редактора головної редакції програм іноземними мовами ТО "Перший канал" Дирекції "Українське радіо" ПАТ "НСТУ" Наталії Кищук, директора Львівської філії Концерну РРТ Юрія Пінкевича», – зазначили у Комітеті.

У зв’язку із запровадженням посилених протиепідемічних заходів вручення нагород відбудеться у форматі, рекомендованому урядом.

Нагадаємо, відповідно до Закону України «Про Суспільне телебачення і радіомовлення України» єдиним акціонером ПАТ «НСТУ» є держава в особі Держкомтелерадіо, що безпосередньо виконує функції з управління корпоративними правами держави у статутному капіталі суспільного мовника. У межах своїх повноважень Держкомтелерадіо аналізує ступінь досягнення поставлених перед Суспільним мовником завдань, зокрема щодо вироблення телерадіопрограм та їх трансляції, відзначаючи забутки та кращих працівників компанії.

Додамо, Держкомтелерадіо оприлюднив список творів, що надійшли на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності в 2020 році. Серед домінантів є 8 телепрограм і 2 радіопрограми, які виходи в ефірі Суспільного.

comments powered by Disqus