Низку програм Суспільного мовлення подали на здобуття премії імені Івана Франка

Низку програм Суспільного мовлення подали на здобуття премії імені Івана Франка

20:45,
28 Липня 2020
2919

Низку програм Суспільного мовлення подали на здобуття премії імені Івана Франка

20:45,
28 Липня 2020
2919
Низку програм Суспільного мовлення подали на здобуття премії імені Івана Франка
Низку програм Суспільного мовлення подали на здобуття премії імені Івана Франка
27 серпня присудять премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності в 2020 році, на яку подали 22 твори, з них 10 програм Суспільного мовника.

Держкомтелерадіо оприлюднив список творів, що надійшли на здобуття премії імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності в 2020 році. Серед домінантів є 8 телепрограм і 2 радіопрограми, які виходи в ефірі Суспільного.

Премію імені Івана Франка в галузі інформаційної діяльності засновано 2004 року. Вона присуджується щорічно до дня народження Івана Франка –27 серпня – у розмірі 10 тисяч гривень в кожній номінації.

Премією відзначаються автори нових оригінальних творів, що сприяють утвердженню історичної пам'яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

Премія імені Франка має наступні номінації: «За кращу публікацію у друкованих ЗМІ», «За кращий твір у телевізійній сфері», «За кращий твір у радіомовній сфері», «За кращу наукову роботу в інформаційній сфері».

Серед номінантів«За кращий твір у телевізійній сфері» є 8 програм Суспільного:

Програма «Зворотний відлік. Перемоги та здобутки часів Незалежності», автори Боутьонок Андрій Геннадійович, режисер; Шевченко Олексій Олександрович, сценарист. Ефір 24 серпня 2019 року о 21:30 на телеканалі «UA: Перший».

У програмі  ведучі спілкуються з відомими діячами та активістами, які змінюють країну на краще та своїм прикладом надихають інших.

Документальний фільм «Примирення з перемогою», автори – Галкін Лук’ян Євгенович, продюсер; Васильченко Владислав Ігорович, режисер.

Ефір 9 травня 2019 року о 15:49 на телеканалі «UA: Культура».

Творці фільму відвідали різні куточки України з запитаннями про  ставлення людей до дат восьмого й дев’ятого травня.

Програма «Музеї. Як це працює» ( випуск 4, «Національний художній музей України», автори –  Дичук Юлія Василівна, продюсер; Носко Ольга Володимирівна, ведуча.

Ефір 27 вересня 2019 року о 19:19 на телеканалі  «UA: Культура».

Про важливість введення музеїв в наше повсякдення, підвищення культури глядачів на прикладі експозиції  найбільшого зібрання українського мистецтва.

Документальний фільм «Дивись українською!», автори – Жернова Ганна Олександрівна, режисер; Сугоняко Аліна Олександрівна, сценарист.

Ефір 8 листопада 2019 року о 11:55 на телеканалі «UA: Перший».

Український дубляж розпочинав свій шлях з телебачення, а нині становить понад 90%  від усього кінопрокату. Про історію, залаштунки та секрети  кінодубляжу.

Програма «Розсекречена історія. Як завербувати хорошу людину?», автор – Зінченко Олександр Миколайович.

Ефір 29 грудня 2018 року о 19:55 на телеканалі «UA: Перший».

Про таємні сторінки минулого нашої країни, невідомі факти,  радянські міфи, чотири способи вербування людини, дев’ятнадцять типів агентів.

Концерт «А тепер усе інакше. Українські хіти твоєї юності», автори – Ісакова Юлія Дмитрівна, продюсер; Муржа Володимир Миколайович, режисер.

Ефір 31 грудня 2019 року о 21:59 та  01 січня 2020 року о 21:04 на телеканалі  «UA: Культура».

Сміливе аранжування та несподіване виконання відомих українських шлягерів 1990-х та 2000-х років сучасними популярними виконавцями.

Документальний фільм «Мирний птах», автор – Потапчук Сніжана Василівна, режисер.

Ефір 24 серпня 2019 року о 13:33 на телеканалі «UA: Перший».

Родинна історія Івана Старченка, пов’язана з  вторгненням Росії на Донбас та захистом українських військових Луганського аеропорту.

Документальний фільм «Військовий парад: ціна і цінності», автор –  Феленюк Катерина Ігорівна, продюсер.

Ефір 24 серпня 2019 року о 14:34 на телеканалі «UA: Перший».

Про суперечливе ставлення в суспільстві до проведення військових парадів,  історію генерал-майора ЗС України Ігоря Гордійчука, що очолював взяття Савур-Могили та був поранений під Іловайськом.

Серед номінантів «За кращий твір у радіомовній сфері» 2 роботи:

програма «Вся країна», автори – Шелудько Юлія Іванівна, автор і керівник проекту; Молоцька Ольга Володимирівна, ведуча; Сидоренко Вікторія Григорівна, журналіст  Дніпровської філії ПАТ «НСТУ»; Шеметуха Софія Вікторівна, журналіст Івано-Франківської філії ПАТ «НСТУ».

Ефір 22 січня 2019 року на Українському радіо.

До Дня Cоборності України. За допомогою радіомосту між радіостудіями  Києва, Івано-Франківська та міста Дніпро, слухачі дізналися, як цей день святкували 100 років тому і як сьогодні.

Програма «Радіокафе Вулик», автори – Попкова Діана Миколаївна, журналіст; Железогло Наталя Андріівна, журналіст

Ефір 15 лютого 2017 року о 21:10 на «UA: Українське радіо. Одеса»

Про утвердження української нації та державотворчі процеси в Одесі в часи Української революції 1917-1921рр. (на ґрунті досліджень істориків, краєзнавців).

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду