У Кременчуці стартувало своє «Громадське телебачення»

Ефір кременчуцького Громадського телебачення загалом триває з 10:00 до 18:00, але поділений на три блоки: 10:00–12.00, 13:00–15:00, 18:00–20:00.

«Протягом цього часу в он-лайн режимі подаватимемо новини, торкнемося найбільш злободенних тем, поспілкуємося з гостями в студії. Чекаємо також на запитання глядачів – їх можна буде поставити на нашій сторінці у facebook», – зазначає голова ГО «Кременчуцьке Громадське телебачення» Ірина Кожарська.

Перший ефір відбувся 21 березня. Він був присвячений сесії міської ради з прямими включеннями, місцевим новинам, а також до студії запрошували гостей. У програмі другого ефіру – вибори президента, конституційна реформа в Україні, велике прибирання у Кременчуці, а також дискусія на тему інформаційної війни та ін. Плануються сюжети про активістів кременчуцького Громадського у Криму та в Харкові на концерті гурту «Ляпіс Трубєцкой». До студії планують запросити голову експертної громадської ради при міністрі внутрішніх справ України Євгена Захарова, голову Комітету виборців України Олександра Черненка, завідуючого кафедри теорії, історії та права КрНУ Валерія Шаповала, психолога Олексія Репецького, начальник УЖКГ Кременчука Сергія Яроша, скульптора Олега Рябо.

Дивитися ефір можна на сайті видання «Новини Полтавщини» або безпосередньо в YouTube.

Як повідомляє видання «Новини Полтавщини», «Кременчуцьке Громадське телебачення» є партнером hromadske.tv. Місцевий проект стартував за підтримки київських журналістів.

ГО «Кременчуцьке Громадське телебачення» було створено 14 березня. До складу громадської організації увійшли 26 представників місцевих газет, радіо та телевізійних ЗМІ.

Нагадаємо, нещодавно також було запущено проект «Громадське телебачення Донеччини», деталі про який можна дізнатися в інтерв'ю «Телекритики» з одним із ініціаторів Олексієм Мацукою.

Джерело: Новини Полтавщини

comments powered by Disqus