Суспільне публікує у Facebook понад 200 новин на день – Боборикін

Команда Суспільного публікує у Facebook 200-250 новин на день, більша частина яких із регіонів.

Про це сказав директор із цифрового маркетингу Суспільного Андрій Боборикін на «Донбас медіа форум» під час панельної дискусії «Як пандемія змінила роботу місцевих ЗМІ Сходу України і як подолати кризу в регіонах».

«Щоб отримувати багато трафіку з Facebook, треба багато постити. Це моє правило. Ми публікуємо на день 200-250 новин. Це робить кейс Суспільного унікальним. Не всі медіа мають змогу публікувати стільки контенту на день», – сказав він.

За його словами, модель дистрибуції новин Суспільного унікальна. «Великі медіа компанії мають кілька великих сторінок. Суспільне має багато маленький і середніх сторінок із концентрованою аудиторію. Більша частина аудиторії приходить саме на регіональний контент, який виробляють філії Суспільного», – зазначив Андрій Боборикін.

На його думку,  люди найкраще читають новини про людей, про своїх сусідів у регіонах.

Андрій Боборикін зазначив, що на початку карантину найкраще читали новини про коронавірус. Наразі «трафік просів». Однак Суспільне має багато регіонального контенту, який не відноситься до коронавірусу чи суспільно-політичних тем. Наприклад, багато переглядів набрала новина про те, що у Рівному чоловік викликав поліцію, бо не мав за що купити їсти.

Нагадаємо, у грудні 2019 року розпочав роботу новинний сайт Національної суспільної телерадіокомпанії України «Суспільне Новини». Він об’єднує новинні стрічки усіх філій Суспільного. 

У  Facebook Суспільне має майже 30 сторінок, серед яких сторінки загальнонаціональних каналів, радіо, філій та проєктів. 

У липні 2020 року відео Суспільного у Facebook переглянули майже 80 мільйонів разів. У серпні – 100 мільйонів разів.

За словами Андрія Боборикіна, більша частина переглядів – це перегляди відео, які створюють редакції регіональних філій та команда в Києві. Найбільше переглядів традиційно для Facebook мають людські історії. 

Хто став диджитал-менеджерами у регіонах та як вони працюють читайте у статті Ольги Жук «Суспільне в диджиталі: короткі відео філій набирають мільйони переглядів у Facebook».

comments powered by Disqus