Цифровий проєкт Суспільного потрапив до топ-10 digital-премії Ukraine Innovation Awards-2020

Цифровий проєкт Суспільного потрапив до топ-10 digital-премії Ukraine Innovation Awards-2020

13:56,
6 Липня 2020
2663

Цифровий проєкт Суспільного потрапив до топ-10 digital-премії Ukraine Innovation Awards-2020

13:56,
6 Липня 2020
2663
Цифровий проєкт Суспільного потрапив до топ-10 digital-премії Ukraine Innovation Awards-2020
Цифровий проєкт Суспільного потрапив до топ-10 digital-премії Ukraine Innovation Awards-2020
Суспільний мовник увійшов до шорт-листа переможців першої digital-премі Ukraine Innovation Awards 2020 у категорії The Best Corporate-Startup Collaboration-2020.

Журі премії високо оцінювало трансформацію центрального й регіональних ньюзрумів Суспільного, яку мовник утілює проєкт разом з Офісом медіарозвитку Шведського радіо (реалізують за фінансової підтримки Швеції) та в партнерстві з ІТ-компанією Genesis. Про це йдеться на сайті премії.

До шорт-листа переможців потрапили:

  1. Intertop + Competera
  2. WiggleCRC Group + Competera
  3. DTEK + Limpid Technology
  4. MHP + a-Gnostics
  5. DTEK + a-Gnostics
  6. MHP + Sovtes
  7. Dragon Capital Property Management + AxDraft
  8. PUMB + Getpin
  9. МHP + AxDraft
  10. Suspilne + Genesis

Перемогу здобув кейс співпраці компанії Intertop та платформи Competera, що допоміг втілити аналітику ціноутворення та підсилив зростання ефективності e-commerce платформи Intertop.

До складу журі, яке оцінювало інноваційні кейси в категорії Corporate Innovation Cases in Ukraine-2020, увійшли: Домінік Піоте, CEO UNIT.City; Олеся Залуська, заступниця керівника Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України»; Кирило Мазур, CEO Center42 Innovation Agency; Марія Романова, CEO Radar Tech; Євгенія Клепа, виконавча директорка 1991 Open Data Incubator; Юлія Порошенко, засновниця та CEO Agrohub; Оксана Гошва, партнерка-засновниця DOT_DOT; Євген Саранцов, засновник відкритої платформи інновацій REACTOR.UA; Анна Дерев'янко, виконавча директорка Європейської бізнес-асоціації; Олександр Романішин, партнер ISE Group, член Комітету з відбору Ukrainian Startup Fund; Ян Беранек, засновник та генеральний директор U+, співзасновник і генеральний директор TRNSHMN.

«Переможці та фіналісти премії отримають промо серед європейських та американських інвесторів і корпорацій, аби потрапити на радар відомих венчурних фондів та компаній», – зазначено на сайті премії.

Генеральна продюсерка цифрових платформ Національної суспільної телерадіокомпанії України Тетяна Кісельчук сказала, що увійти в шорт-лист інноваційних проєктів — це великий крок для компанії, бо Суспільне потрапило на мапу професійної спільноти. Про це повідомляє пресслужба Суспільного.

За її словами, Суспільне продовжить співпрацю з Genesis. «На черзі — розробка масштабної системи планування Suspilne 2.0. Також уже в цьому році ми плануємо випустити ряд нових вебпродуктів та мобільний додаток», — зазначила Тетяна Кісельчук.

Проєкт Суспільного, який відзначили, реалізують упродовж чотирьох років — із 2018 до 2021-го. Спочатку команда розробила й протестувала концепцію трансформації в пілотній філії «UA: Рівне». Ключове значення мала диджитал-стратегія регіональних новин. Восени 2019-го розпочалося розгортання концепції серед трьох нових пілотів проєкту: «UA: Карпати», «UA: Львів» і «UA: Харків». Ці філії також одержали ноутбуки, монтажні станції, камери, мобільні пакети для зйомки й стрімінгу

У 2020 році трансформація охопить інші філії Суспільного. Вона передбачає розроблення програмного рішення з управління мультифункціональними командами в редакціях. Головною платформою дистрибуції регіональних новин та інших продуктів Суспільного став сайт «Суспільне Новини».

Зазначимо, Ukraine Innovation Awards — національна нагорода для інноваційних корпорацій, венчурних інвесторів, стартапів, прогресивних підприємців та бізнесів, що розв'язують глобальні соціальні проблеми.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду