Запустили новий сайт «Суспільне Новини» (Оновлено)

Запустили новий сайт «Суспільне Новини» (Оновлено)

13:09,
2 Грудня 2019
5441

Запустили новий сайт «Суспільне Новини» (Оновлено)

13:09,
2 Грудня 2019
5441
Запустили новий сайт «Суспільне Новини» (Оновлено)
Запустили новий сайт «Суспільне Новини» (Оновлено)
2 грудня Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила новинний сайт «Суспільне Новини». Наразі він доступний як демоверсія. Найближці кілька місяців роботу нового сайту удосконалюватимуть.

Про це йдеться на корпоративному сайту Суспільного мовлення.

«Відтепер найоперативнішу інформацію з усіх куточків України можна дізнатися на сайті Суспільне Новини за адресою suspilne.media.

Вебресурс почав працювати в режимі MVP (minimum viable product). Це означає, що робота над удосконаленням сайту не припиняється з його запуском. Найближчі кілька місяців команда проводитиме тестування, усуватиме можливі недоліки та поступово додаватиме новий функціонал на сайт "Суспільне Новини"», – повідомляють на Суспільному.  

Наразі на сайті є рубрики «Новини» (стрічка новин, яка оновлюється кожні 5-10 хвилин), «Регіони» (Новини регіону, де можна обрати місце розташування, наприклад, Донецьку область, і прочитати всі останні новини Донецької області. Доступні всі регіони України), «Антистрес» (ця рубрика переходить на платформу «UA: Казки», і «Пояснюємо» (тут публікують статті, в яких пояснюють, що таке кредит, або публікують гід по дитячому контенту чи описують продукти для поліпшення пам’яті).

На сайті доступні також категорії новин: «Політика», «Економіка», «Культура», «Світ», «Відео», «Події», «Топ дня», «Природа», Регіони», «Спорт», «Технології», «Наука», «Урбаністика», «Їжа», «Домашні тварини», «Люди».

Сайт «Суспільне Новини» має сторінки у Telegram, YouTube, Instagram, Twitter і Facebook (UA: Новини).

Користувачі Facebook можуть на сайті коментувати публікації. Кожна новина, чи то оригінальна, чи адаптована, має автора. Новини пишуть Олександра Комісарова, Вікторія Хожаінова, Марина Яцкевич, Яна Міланова та інші. Новини з регіонів публікують на сайті журналісти та продюсери філій Суспільного. 

Із сайту «Суспільне Новини» є перехід на платформу suspilne.radio, де можна слухати «Українське радіо», радіо «Промінь» та радіо «Культура» як в прямому ефірі, так і записи програм.

Шефредакторкою «Суспільне Новини» стала Оксана Денисова, авторка телеграм-каналу The Newsroom, яка до цього працювала заступницею головного редактора видання Insider та журналісткою «Української правди» й «Дзеркала тижня». 

Нагадаємо, Оксана Денисова у жовтні 2019 року приєдналася до команди Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ).

У жовтні Суспільне шукало редакторів на будні і одного редактора на вихідні на новий новинний сайт. Перевагу надавали редакторам стрічок новин, які потрапили під скорочення на СТБ, звільнилися з ZIK, Newsone і 112 чи планують залишити сайт ТСН.

Як писав «Детектор медіа», на Новий рік мають перезапустити Суспільне. 1 січня 2020 році «UA: Перший» вийде в оновленому форматі. Робоча назва оновленого каналу «Суспільне».  Новою бренд-платформою НСТУзаймається Сергій Кривошея. Він очолив промовідділ Суспільного.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду