Запрацював мобільний додаток «Суспільне Новини»

Запрацював мобільний додаток «Суспільне Новини»

17:42,
27 Січня 2021
5186

Запрацював мобільний додаток «Суспільне Новини»

17:42,
27 Січня 2021
5186
Запрацював мобільний додаток «Суспільне Новини»
Запрацював мобільний додаток «Суспільне Новини»
Мобільний додаток повторює мобільну версію новинного сайту «Суспільне Новини».

27 січня Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила мобільний додаток «Суспільне Новини», перед тим провівши тестування та перевірку.

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

Його можна завантажити з App store та Google Play.

Мобільний додаток «Суспільне Новини» (suspilne.media) дозволяє легко та зручно читати останні новини України та світу.

Він повторює мобільну версію новинного сайту «Суспільне Новини», але стане в нагоді великій аудиторії читачів, що віддають перевагу перегляду новин у додатку, а не через браузер. 

Додаток створили наприкінці 2020 року в рамках проєкту грантової підтримки Суспільного мовника Шведським агентством міжнародної спіпраці та розвитку (SIDA).

Головний редактор департаменту цифрових платформ Суспільного мовлення Андрій Боборикін каже, що  ідея створення мобільного додатку Суспільного не є абсолютною новацією для компанії, бо вже існує низка мобільних додатків під нашим брендом.

«Для новин крос-платформеність критично важлива. Ми прагнемо, щоб контент Суспільного був доступний на максимальній кількості популярних серед українських користувачів платформ. Мобільний телефон є найпопулярнішим медіумом у світі, отже присутність там обов‘язкова для будь-якого медійного проєкту. Це, безумовно, тільки один із перших кроків у цьому напрямку», — сказав він.

Нагадаємо, сайт «Суспільне Новини» запрацював у грудні 2019 року. Це окремий новинний сайт із найоперативнішою інформацією з усіх куточків України. Особливість сайту — розділ регіональних новин. Місцеві кореспонденти надають оперативну інформацію зі всієї країни. Завдяки цьому новинна платформа Суспільного оперативно та об'єктивно забезпечує достовірними новинами. Окрім новин, на сайті є статті, відеоексплейнери, інтерв’ю з відомими людьми та навіть рубрика «антистрес».

Фото: пресслужби Суспільного

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду