Аласанія розповів, що Суспільне готує на 2021 рік

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія розповів про плани на 2021 рік, над якими команда Суспільного уже працює.

Про це він сказав під час обговорення «Потужний та фінансово-стабільний Суспільний мовник – невід’ємна частина демократичного суспільства».  

За його словами, у 2021 році мають запустити Ньюзхаус на вул. Хрещатик, 26, аналогів якому наразі немає в Україні.

Пан Аласанія зазначив, що на базі НСТУ працюватиме постійний дитячий продакшн, запустять нові платформи (веб-сайти) для каналу «UA: Культура» і «Суспільне: Радіо», яке об’єднає «Українське радіо», радіо «Культуру» і радіо «Промінь».  Для суспільного радіо створять сучасну популярну подкастингову систему.

У 2021 році планують розширити систему прикордонного мовлення в обласних редакціях радіо мовами нацменшин: польською, словацькою та угорською у Волинській, Львівській та Закарпатській областях. Має запрацювати повноцінний центр соціологічних досліджень, а також Хаб Академії Суспільного мовника в Києві на Хрещатику, 26.

Нагадаємо, на Хрещатику, 26 іде підготовка до будівництва технологічного новинного комплексу Newshouse, цим проєктом займається генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Тетяна Кісельчук. Член правління НСТУ Ярослав Лодигін сказав, що Newshouse – абсолютно новий формат для України і звичний для передових країн Європи, в яких команда Суспільного навчається. Там вироблятимуть новини, заточені під диджитал, телебачення й радіо одночасно, це інша технологія виробництва. .

comments powered by Disqus