На Хрещатику відкрили хаб Академії суспільного мовлення

На Хрещатику відкрили хаб Академії суспільного мовлення

15:01,
17 Листопада 2020
6215

На Хрещатику відкрили хаб Академії суспільного мовлення

15:01,
17 Листопада 2020
6215
На Хрещатику відкрили хаб Академії суспільного мовлення
На Хрещатику відкрили хаб Академії суспільного мовлення
У хабі відбуватимуться тренінги як для співробітників Суспільного, так і всіх бажаючих, які хочуть удосконалити свої медійні навики і дотримуватися медійної гігієни.

16 листопада у будинку Українського радіо на Хрещатику, 26 відкрили хаб Академії суспільного мовлення, розрахований на 80-100 місць. Під час карантину там можуть відвідувати вебінари та тренінги понад 20 осіб.

Академія суспільного мовлення входить у департамент управління людськими ресурсами Національної суспільної телерадіокомпанії України, є структурним підрозділом, що діє як навчальний центр для працівників, а також реалізує програми корпоративної соціальної відповідальності мовника, організовуючи події для зовнішньої аудиторії.

У 2019 році за підтримки міжнародних партнерів Національної суспільної телерадіокомпанії України Представництва Європейського Союзу,  Deutsche Welle, BBC Media Action та МЗС Німеччини Академія суспільного мовлення відкрила хаб в Одесі, який успішну функціонує, провівши за рік 47 подій. В них взяли участь 60 тренерів і 1200 учасників.

Київський хаб Академії суспільного мовлення уже перед відкриттям провів декілька заходів, серед яких онлайн-відкриття виставки «Де?інформація» та дискусія про протидію фейковим новинам і дезінформації.

За словами голови правління НСТУ Зураба Аласанії, у хабі відбуватимуться тренінги як для співробітників Суспільного, так і всіх бажаючих, які хочуть удосконалити свої медійні навики і дотримуватися медійної гігієни.

 

Він зазначив, що Академія проводить і надалі організовуватиме навчання для дітей.

Хаб оснащений сучасною технікою, в його приміщенні є апаратна для онлайн-трансляцій та радіостанція. Член правління НСТУ, відповідальний за платформу радіо, Дмитро Хоркін сказав, що «Українське радіо» буде співпрацювати з хабом.

«Ми плануємо активно використовувати нову радіостудію хабу для навчання нових співробітників, виробництва подкастів. А ще ця студія закомутована на центральну апаратну Українського радіо, щоб на випадок аварій основних студій виходити в прямий ефір як із резервної студії», – сказав він.

За словами начальника управління Академії суспільного мовлення Олександра Дмитренка, більшість подій, які планує його команда, через карантинні обмеження проводитимуть онлайн.

Академію суспільного мовлення з відкриттям київського хабу привітали перша секретар, керівниця відділу преси Посольства Федеративної Республіки Німеччина Аннетте Пьолькінґ та директор Академії Deutsche Welle Карстен фон Намен.

Найближчим часом сайт «Детектор суспільного мовлення» опублікує репортаж із відкриття хабу Академії суспільного мовлення у Києві.

Нагадаємо, у квітні 2019 року на території Одеської філії НСТУ відкрили хаб Академії суспільного мовлення. 

У травні 2020 року на Суспільному розпочала роботу Дитяча Академія суспільного мовлення. 

Фото: Ольги Жук, Ігоря Ткача

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду