Правління НСТУ відмовляється від премій і надбавок на час карантину

Правління НСТУ відмовляється від премій і надбавок на час карантину

18:20,
3 Квітня 2020
4051

Правління НСТУ відмовляється від премій і надбавок на час карантину

18:20,
3 Квітня 2020
4051
Правління НСТУ відмовляється від премій і надбавок на час карантину
Правління НСТУ відмовляється від премій і надбавок на час карантину
Із 12 березня й на час карантину голова правління і члени правління Національної суспільної телерадіокомпанії України відмовляються від будь-яких надбавок та премій, що передбачені їхніми контрактами. Голова правління Зураб Аласанія звернувся до Наглядової ради мовника з відповідним листом.

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

«Ми вважаємо недоречним витрачати гроші на будь-які додаткові винагороди правлінню в такий час, адже ці кошти компанія може спрямувати на нагальні потреби. Ми також розуміємо, що може зменшитися бюджет телерадіокомпанії в цілому – через зменшення державного фінансування й зниження комерційних надходжень протягом року. Тому економія та акумулювання додаткових резервних коштів на найнеобхідніші видатки –  дуже потрібні», –  сказав Зураб Аласанія.

На думку правління, кошти з преміального фонду членів правління варто розподілити на найнеобхідніші видатки Суспільного мовника в цей період.

Нагадаємо, частині працівників Суспільного через простій виплатять зарплату у розмірі двох третин посадового окладу. 

Додамо,  із 16 березня 2020 року Суспільний мовник запровадив заходи із запобігання коронавірусу. На період карантину запроваджено вхідний санітарний контроль (за можливості безконтактно вимірюватимуть температуру працівників і відвідувачів); до входу в приміщення не допускатимуть осіб з ознаками інфекційного чи респіраторного захворювання;масові заходи в Будинку звукозапису перенесуть або скасують; екскурсії в музеї та приміщення Суспільного мовника тимчасово зупиняють.

Як писав «Детектор медіа», у НСТУ з лютого арештовані рахунки через борг держави перед «Євроньюз». Також Кабінет Міністрів розробив законопроєкт про внесення змін до Закону про бюджет на 2020 рік, де на Суспільне передбачено1,5 млрд грн, скорочено на 178 млн грн.  30 березня Верховна Рада його не підтримала. 

На підтримку повноцінного фінансування Суспільного мовника також виступили Єврпейська мовна спілка, Офіс Ради Європи в Україні, Представництво ЄС в Україні, Посольства США, Німеччини, Великої Британії, Швеції і Японії та організації нацспільнот.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду