На співведучого програми з Майклом Щуром і «Гомін Аут» Єгора Шатайла напали і залили обличчя газом

Про це йдеться на офіційній сторінці у Facebook «Телебачення Торонто».

На Єгора Шатайла напали перед виступом на стендап-концерті.

Напередодні Єгор Шатайло написав пост у Facebook з анонсом свого стендапу «про збитковість традиційної української сім'ї, яку треба закрити, як Тетчер шахти і вкладати бабки в інновації».

«У коменти під постом прийшли представники "Традиції і Порядку". Єгор був радий поспілкуватися з ними! Він тонко натякав, що краще “покидати свої і традиції, і порядок”, бо “у посольстві ЄС таааке бабло крутиться”, що срака-байрака. Але хлопці чомусь образились», – зазначили на «Телебачення Торонто».

За їхніми даними,  кілька десятків молодиків прийшли на анонсований стендап-концерт, напали на стендап-комік (розпилили газ у обличчя, змусили вибачитись перед народом України, повикрикували щось проти ЛГБТ) і втекли.

«З Єгором все нормально. Він відійшов від стресу та навіть виступив на концерті. Врешті-решт, ще й отримав новий матеріал для стендапів», – зазначили на «Телебачення Торонто».  

Нагадаємо, на початку вересня  2020 року  на радіо «Промінь» стартувало оновлене щоденне 10-хвилинне гумористичне гостросоціальне стендап-шоу «Гомін Аут». Його виробляють Антон Тимошенко, Єгор Шатайло і Сергій Ліпко. Шоу виходить в радіоефір о 08:38. 

Програма «#@)₴?$0 з Майклом Щуром» виходить на «UA: Першому» щонеділі о 21:23. Єгор Шатайло є її співведучим.

Фото: фейсбук-сторінка  «Телебачення Торонто»

comments powered by Disqus