Комітет антикорупційної політики вирішив запросити керівництво ДБР щодо обшуків на Суспільному

Парламентський Комітет з питань антикорупційної політики на черговому засіданні, що відбулося 4 вересня 2019 року, прийняв рішення запросити на одне з наступних засідань керівництво ДБР, щоб заслухати інформацію щодо обшуків на Суспільному мовнику.

Цю інформацію «Детектору медіа» підтвердила народна депутатка з фракції «Європейська солідарність» Вікторія Сюмар, яка й ініціювала розгляд цього питання.

«Дата засідання, на якому ми розглянемо це питання, буде визначена пізніше», – сказала Вікторія Сюмар.

Нагадаємо, 30 серпня у НСТУ та  Зураба Аласанії відбуваються обшуки. Державне бюро розслідувань (ДБР) у супроводі співробітників Служби безпеки України проводить обшуки  за шістьма адресами. Раніше ДБР проводило розслідування справ про можливі розтрати коштів НСТУ.

У ДБР пояснили, що слідчі дії проводяться в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливих протиправних дій службових осіб ПАТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України»,  а саме зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб.

Адвокат Зураба Аласанії Андрій Гук розповів, що цінного знайшли у помешканні голови правління НСТУ. За його словами, найціннішими були неопубліковані вірші голови правління. 

comments powered by Disqus