Упродовж Docudays UA 2019 на «UA: Культурі» виходитиме проект «Docu/Культура з Надією Парфан»

У рамках «Docudays UA 2019. Docu/Культура з Надією Парфан» кінорежисерка, культурологиня, громадська активістка, співзасновниця міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» у Славутичі та компанії-дистриб'ютора документального кіно 86Prokat Надія Парфан спілкуватиметься з учасниками попередніх Docudays UA в студії,.

Після цього відбуватиметься показ українського документального кіно різних років. Про це повідомила прес-служба Національної суспільної телерадіокомпанії України.

Проект стартуватиме о 21:25, а о 21:55 розпочнеться показ документальної картини.

На «UA: Культура» вийдуть в ефір наступні картини:

22 березня — «Манливий, солодкий, без меж, або Пісні і танці про смерть» (2017), 16+. Гості студії — режисери Таня Ходаківська й Олександр Стеколенко.

23 березня — «Вальс Алчевськ» (2014), 16+. Гість студії — режисер Вадим Ільков.

24 березня — «Невидимий батальйон» (2017). Гість студії — режисерка Світлана Ліщинська.

25 березня — «Гірчиця в садах» (2017). Гість студії — режисер Пьотр Армяновський.

28 березня — Reve ta stohne on tour2 (2016). У студії — режисерка Надія Парфан і член правління ПАТ НСТУ, журналіст та ведучий Юрій Макаров.

29 березня — «Какофонія Донбасу» (2017). Гість студії — режисер Ігор Мінаєв.

30 березня — «Присмерк» (2014). Гість студії — режисер Валентин Васянович.

Нагадаємо, на XVI-му Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA працюватиме виїзна студія «Українського радіо».

Docudays UA – 2019 оголосив правозахисну програму. Цьогорічна правозахисна програма Rights now найбільша за кількістю подій за всю історію фестивалю – у програмі зібрано понад 40 заходів (дискусій, тренінгів, майстер-класів тощо).

Фото: прес-служби НСТУ

comments powered by Disqus