НСТУ офіційно відмінила закупівлю послуг із продажу квитків на «Євробачення-2017» у «В Тікет»

Про це йдеться у Протоколі №5 засідання тендерного комітету ПАТ «НСТУ» з питань організації закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для проведення «Євробачення-2017», яке підписано та опубліковано в електронній системі публічних закупівель «Проззоро».

На сайті зазначено причини скасування: «Рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства в сфері публічних закупівель від 06.02.2017 року № 489-р/пк-пз, згідно з яким, за результатами розгляду скарги ТОВ "Маестро Тікет Систем" від 27.01.2017 року UA-2017-01-03-001110-b.c9 Замовника було зобов'язано відмінити процедуру закупівлі».

Нагадаємо, 6  лютого 2017 року Антимонопольний комітет України розглянув скаргу одного з учасників відкритих торгів на надання послуг з продажу квитків на «Євробачення-2017» ТОВ «Маестро Тікет Систем» (від 27.01.2017 за номером UA-2017-01-03-001110-b.c9) і зобов'язав Національну телекомпанію України (ПАТ НСТУ) відмінити процедуру закупівлі послуг із продажу квитків на пісенний конкурс.  Державний уповноважений Антимонопольного комітету України Агія Загребельська зазначила, що Національна телекомпанія України допустила дискримінаційний підхід під час розгляду та оцінки пропозицій не відповідала вимогам документації та повинна була бути відхилена замовником, так як пропозиція переможця ПП «В Тікет», обрана тендерною комісією, не відповідала вимогам документації .

Заступник гендиректора Павло Грицак пообіцяв виконувати рішення Антимонопольного Комітету, та паралельно планує оскаржувати рішення АМКУ в суді і розглядати інші варіанти, щоб продаж квиктів на «Євробачення-2017» запустити в лютому.

Квитки мають продавати на 9 подій – шість генеральних репетицій, два півфінали і фінал. Півфінали «Євробачення-2017» відбудуться 9 та 11 травня, фінал – 13 травня. Тиждень «Євробачення-2017» триватиме з 30 квітня до ранку 14 травня.

Нагадаємо, на відкритих торгах тендерний комітет обрав переможця на закупівлю послуг з продажу квитків на пісенний конкурс. НСТУ мала намір підписати договір із ПП «В Тікет», яке пропонувала отримати за свої послуги визначену за результатами тендеру комісійну винагороду – 2 537 926, 52 гривень, що є розміром комісійної винагороди 5% від загальної суми реалізованих квитків. 

У тендері брали участь ще  три компанії ТОВ «Укртікет», ТОВ «Маестро Тікет Систем» і ТОВ «Білетна агенція «Карабас». Кожна з них пропонувала значно нижчі ціни за свої послуги, ніж  переможець, проте у тендерної комісії до всіх трьох були зауваження.

«Укртікет» і «Маестро Тікет Систем» написали в Антимонопольний комітет України скарги на рішення замовника. В оскарженнях вказано, що єдиним критерієм тендерної пропозиції є ціна, а замовник обрав переможцем учасника, цінова пропозиція якого є найбільшою.

comments powered by Disqus