Некерівному складу центральної дирекції Суспільного підвищили зарплату на 15%

Таке рішення прийняло правління НСТУ на засіданні. Про це йдеться у протоколі від 17 лютого, опублікованому на корпоративному сайті Суспільного.

Члени правління розглянули питання про підвищення посадових окладів працівників некерівного складу та внесення змін до структури та штатного розпису ПАТ «НСТУ».

«З 17.02.2020:

1) підвищити посадові оклади працівників некерівного складу ПАТ "НСТУ" (додаток 1 до протоколу);

2) внести зміни до структури та штатного розпису ПАТ "НСТУ", затвердженого рішенням правління ПАТ "НСТУ" від 16.04.2018 № 51 (у редації рішення правління ПАТ "НСТУ" від 28.05.2019 № 123, зі змінами)», – зазначено у протоколі засідання.

На корпоративному сайті не опублікували додатку до протоколу.

Директорка з управління персоналом Суспільного Вікторія Сидоренко розповіла «Детектору медіа», що у протоколі йдеться про підняття зарплати на 15% від мінімального рівня окладу по посаді, а не від конкретного окладу працівника.

За її словами, підвищили зарплату тільки у Центральній дирекції, проте не у всіх підрозділах. Підвищення стосується не всіх працівників у підрозділах, а саме мінімальних окладів. Таких окладів було найбільше у департаментах безпеки та сервісу.

Як відомо, у філіях також збільшився фонд оплати праці. Наприклад, менеджер «UA: Кропивницький» Костянтин Карпов розповів про збільшення бюджету філії на 35% і розʼяснив колективу механізми нарахування премій та транспортного забезпечення журналістів.

Нагадаємо, член правління НСТУ Микола Чернотицький сказав, що з 1 січня 2020 року буде підвищено посадові оклади на 15 % в тих підрозділах, які не будуть трансформовані (працівникам інформаційного мовлення, працівникам Українського радіо). В інших підрозділах підвищення відбудеться трохи пізніше.

Як писав «Детектор медіа», у жовтні 2019 року йшлося про те, що правління Національної суспільної телерадіокомпанії України підвищить посадові оклади некерівному складу на 15%. У разі повного фінансування компанії заплановане створення 15% преміального фонду.

comments powered by Disqus