Із 2021 року на Суспільному запроваджуватимуть грейдингову систему оплати праці

Із 2021 року на Суспільному запроваджуватимуть грейдингову систему оплати праці

14:34,
4 Січня 2021
13619

Із 2021 року на Суспільному запроваджуватимуть грейдингову систему оплати праці

14:34,
4 Січня 2021
13619
Із 2021 року на Суспільному запроваджуватимуть грейдингову систему оплати праці
Із 2021 року на Суспільному запроваджуватимуть грейдингову систему оплати праці
Протягом першого етапу впровадження грейдингової системи в НСТУ збільшать оклади працівникам некерівного складу. Загалом нову систему, яка має підняти рівень оплати праці всіх працівників до ринкового, впроваджуватимуть упродовж трьох років.

У Національній суспільній телерадіокомпанії України правління розробляє трирічний план поетапного впровадження грейдингової системи оплати праці з урахуванням наявного у компанії фінансування та заборгованості за невикористаними у попередні періоди відпустками працівників.

Правління НСТУ планує розпочати впровадження грейдингової системи оплати праці з працівників некерівного складу. Про це під час засідання наглядової ради НСТУ сказала директорка з управління персоналом НСТУ Вікторія Сидоренко. Протокол засідання наглядової ради опублікований на корпоративному сайті Суспільного.

Пані Сидоренко пояснила, що підвищення заробітних плат працівникам НСТУ до ринкового рівняпотребує значного збільшення фонду оплати праці – понад двадцять мільйонів гривень щомісячно, тому розробляється трирічний план поетапного впровадження грейдингової системи оплати праці з урахуванням наявного у компанії фінансування та заборгованості за невикористаними у попередні періоди відпустками працівників.

Вона зазначила, що грейдингова система праці враховує дані щодо рівнів оплати праці працівників, залучених в аналогічних сферах діяльності на ринку праці у кожному регіоні, адже рівні заробітних плат не є однаковими у всіх областях України.

За словами Вікторії Сидоренко, нова система оплати праці розроблена із залученням компанії «Ернст ендЯнг». До участі у розробці грейдингової системи були залучені представники компанії, члени наглядової ради та правління.

Як зазначив член наглядової ради, голова комітету з питань призначень і винагород Євген Глібовицький, грейдингова (ступінчаста) система оплати праці замінює систему окладів.  Для кар’єрного зростання працівників ця система є більш гнучкою. 

Наглядова рада затвердила нові Умови і розміри оплати праці працівників НСТУ, якими розпочала перехід до грейдингової системи оплати праці та доручила правлінню підготувати проект плану її впровадження для розгляду комітетом з питань призначень та винагород посадових осіб.

Нагадаємо, 16 липня 2020 Національна суспільна телерадіокомпанія України підписала договір із компанією Ernst&Young щодо розробки грейдингової структури оплати праці НСТУ.

Фото: пресслужби Суспільного мовлення

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду