Відео суспільного телеканалу «Одеса» про руйнування пам’ятки архітектури набрало у Facebook майже 0,5 млн переглядів

Відео опубліковане на офіційній сторінці у Facebook ТРК ОДЕСА 2 квітня 2018 року. Того ж дня у новинах вийшов сюжет про те, як комунальники збивали старовинну ліпнину на фасаді будинку Лібмана на вул. Преображенська23.
«Ось так в Одесі вирішують проблему руйнування пам'ятки архітектури - Будинку Лібмана. Комунальники відбивають унікальну ліпнину», – йдеться у пості до відео.

Шеф-редакторка новин Одеської філії НСТУ Ірина Чорна розповіла сайту «Суспільне. Детектор медіа», що знімальна група готувала сюжет для новин про перехожого, якому на голову впала частина ліпнини з будинку Лібмана, пам’ятки архітектури ХІХ століття, який десятки років знаходиться в аварійному стані.

«Ми робили про постраждалого хлопця сюжет, поїхали до будинку Лібмана, аби зняти, що там відбувається. Чесно кажучи, хотіли побачити, в якому стані будинок і зняти відеоряд, а так склалося, що стали свідками, як працюють комунальники. Очікували, що у зв’язку з інцидентом комунальники  вставлять огорожу чи бодай стрічку навколо аварійного будинку та вони вирішили діяти іншим чином», – сказала Ірина Чорна.

У сюжеті журналістка розповідає, що керівник комунальників відмовився пояснювати, чому саме так вирішують проблему аварійного стану будівлі та погрожував розбити камеру.

Ірина Чорна зазначила, що новинарі Одеської філії продовжують стежити за ситуацією з будинком Лібмана та уже четвертий день поспіль чекають відповіді від Одеської міськради та інвестора, якому належить частина квартир у будинку.

«У нас вийшло уже три сюжети про ситуацію щодо будинку Лібмана. Після того, як ми зняли перший сюжет, комунальники припинили роботи з відбиванням ліпнини і все швидко згорнули. Наразі ми намагаємося з’ясувати, хто саме дав розпорядження збивати старовинну ліпнину замість того, щоб справді проводити реставраційні роботи», – сказала шеф-редакторка новин і додала, що телеканал «Одеса» надалі працюватиме над цією темою.

Новинарі суспільного телеканалу «Одеса» планують з'ясувати, яка доля чекає на пам’ятку архітектури – Будинок Лібмана. 

comments powered by Disqus