На «UA: Донбас» прозвітували, куди витратили 180 тис. дол. міжнародної підтримки

На «UA: Донбас» прозвітували, куди витратили 180 тис. дол. міжнародної підтримки

13:57,
5 Жовтня 2019
5297

На «UA: Донбас» прозвітували, куди витратили 180 тис. дол. міжнародної підтримки

13:57,
5 Жовтня 2019
5297
На «UA: Донбас» прозвітували, куди витратили 180 тис. дол. міжнародної підтримки
На «UA: Донбас» прозвітували, куди витратили 180 тис. дол. міжнародної підтримки
Філії «UA: Донбас», куди входить телеканал «UA: Донбас» (з телецентрами у Севєродонецьку та Краматорську), радіо «Голос Донбасу» і радіо «Пульс» завдяки співпраці з міжнародними партнерами вдалося залучити приблизно 180 тисяч доларів. За ці кошти колективу «UA: Донбас» вдалося відкрити нову студію, посилити технічну базу й покращити якість візуальної картинки та звуку.

Про це йдеться у річному звіті про діяльність «UA: Донбас», опублікованому на сайті філії.

Колектив «UA: Донбас» звітує, що їм вдалося перетворити занедбаний поверх на професійну студію за 8 місяців.

«Завдяки грантовій допомозі закупили студійні меблі та будівельні матеріали, забезпечили наставницьку підтримку телевізійної команди та менторську допомогу трьох наставників протягом 5 місяців:

  • Орест Ребман (шеф-редактор інформаційної служби телеканалу ICTV) — новини,
  • Павло Казарін (ведучий телеканалу ICTV) — суспільно-політичний напрям,
  • Жанна Кузнєцова (шеф-редакторка проекту «Спільно») — ранкове шоу», – звітують на «UA: Донбас».

Під керівництвом менеджера Андрія Шаповалова було створено умови, завдяки яким, у новій студії ранкове шоу «Донбас lite» має змогу запрошувати великі творчі колективи. Ранкова програма здобула велику кількість рубрик, які суттєво збільшили аудиторію, про що свідчать збільшення переглядів в мережі інтернет.

Двогодинне інформаційно-пізнавальне ранкове ток-шоу «Донбас lite» ведуть Світлана Попова, Кирило Ніколенко та Микита Ільїн. Воно виходить щодня у прямому ефірі, стартуючи о 7: 00. У рамках програми «Донбас lite» виходять актуальні новини, цікаві інтерв’ю, поради, гумор і рецепти смачних сніданків та перевтілення в людей різних професій.

Завдяки новій студії колектив філії провів такі проєкти, як: «День міста Сєвєродонецьк», «День захисту дітей», «Виборчий округ: Співбесіда».

За період передвиборчої агітації філія заробила 696 506 гривень. З них 374 279-гроші з ОВК, а 344 233-гроші з виборчих штабів кандидатів та партій.

У звіті йдеться, що нова студія дозволила вилучити певні технічні засоби, завдяки, яким, силами працівників «UA:Донбас» власноруч облаштували на базі автомобіля «Соболь» мобільну ПТС, яка трансформується зі студійного обладнання. Нова техніка та ПТС дозволили проводити регулярні прямі включення з місця подій.

У 2019 році для радіо «Голос Донбасу» було придбано ефірний комп`ютер. Проведено профілактичні роботи для сталого зв`язку з сервером «UA:Донбас» для ведення прямих ефірів.

На радіо «Пульс» модернізовано систему внутрішнього зв`язку між студіями ТБ і РМ, що дало можливість проведення спецпроектів, програм «Звіти наживо», «Тема дня» у прямому ефірі.

В офіс Краматорська було обладнано телевізійну студію, з якої наживо виходять в ефір випуски новин та «Тема дня».

Знімальні групи з кожної області пройшли спеціальні тренінги від Міністерства Оборони України та отримали змогу працювати на передових позиціях.

Також на «UA: Донбасі» зазначають, що зросла кількість переглядів новинних сюжетів та підписників на сторінці у Facebook. За їх даними, максимальна кількість переглядів одного відео 779 тис. Кількість підписників за рік збільшилася з 7202 до 21409.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду