У березні працівники Суспільного отримали премій на 11 мільйонів

Про це йдеться в «Інформації про суму преміювання працівників ПАТ «НСТУ» в березні 2020 року», опублікованій на корпоративному сайті Суспільного.

«На виконання підпункту 5.3. "Порядку преміювання працівників публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (додаток 1 до Колективного договору публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" на 2018-2023 роки) інформуємо, що економія грошових коштів, а також грошових коштів, отриманих від господарської діяльності ПАТ "НСТУ", що спрямовано на преміювання працівників ПАТ "НСТУ", у березні 2020 року становить 11 133 605 грн 80 коп.», – зазначено у документі.

Додамо, 23 березня на черговому засіданні правління НСТУ розглядало питання  про преміювання працівників керівного складу ПАТ «НСТУ» за підсумками роботи у березні 2020 року.

Нагадаємо, з 12 березня й на час карантину голова правління і члени правління НСТУ відмовилися від будь-яких надбавок та премій, що передбачені їхніми контрактами.

comments powered by Disqus