«UA: Перший» запустить відеокурс української мови – Юрій Макаров

Про це в інтерв’ю сайту «Суспільне мовлення» сказав член правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Юрій Макаров.

«Якщо ми хочемо, щоб російськомовні українці, які не перебувають безпосередньо в мовному середовищі, перейшли бодай в якихось сферах свого життя на українську, то їм треба надати таку можливість як курси української мови. У нас немає підручників, які б дозволяли вивчити мову з нуля. Як людина має вивчити українську?», – розповів про мету відеокурсу пан Макаров.

За його словами, це будуть відеоуроки тривалістю 4-12 хв., які повторюватимуться. «12 хв. – це та межа, поза якою навряд чи хтось буде дивитися нерозважальний контент. Можливо, на телебаченні буде якийсь тізер, який відправляє до смартфону, де ти за 59 сек. можеш дізнатися принципово важливу річ», – сказав член правління НСТУ.

Нагадаємо, що новий сезон на «UA: Першому» розпочнеться у жовтні 2017 року. Юрій Макаров зазначив, що до Нового року нова команда запустить кілька проектів, які можуть показати її наміри.

Додамо, на першому каналі суспільного мовлення, за словами генпродюсера Тетяни Кисельчук, закриють частину просвітницьких програм, натомість відкриють ряд інших. 

Фото Олексія Темченка

comments powered by Disqus