osvita.mediasapiens.ua

На третьому півфіналі національного відбору виступить представник Іспанії на «Євробаченні –2017»

Канали «UA: Перший» (в ефірі, на сайті, офіційному YouTube-каналі та на сторінці у Facebook) та СТБ (в ефірі і на сайті)  одночасно наживо покажуть третій півфінал, який буде поділено на три частини: з 19:00 до 21:30, з 22.30 до 22.50 і з 23.00 до 23.25.

У третьому півфіналі візьмуть участь:
1. «Пающіє труси» – Singing Pants
2. O.Torvald –  Time
3. Анастасія Прудиус – Flow
4. Віталій Козловський – I'm your light
5. Kadnay – Freedom In My Mind
6. Melovin – Wonder 
7. Green Grey – Future is now
8. Vivienne Mort – «Іній»

Гостем третього півфіналу національного відбору стане представник Іспанії на «Євробаченні –2017» Манель Наварро (Manel Navarro).Після восьми учасників на сцені українського нацвідбору він виконає свою конкурсну пісню Do It For Your Lover, з якою виступатиме у травні в Києві одразу у фіналі, так як Іспанія входить до переліку країн «Великої п’ятірки».  

Нагадаємо, до фіналу пройде два півфіналісти, яких визначатимуть члени журі Костянтин Меладзе, Джамала і Андрій Данилко, а також глядачі за допомогою смс-голосування і мобільного додатку «Телепортал». Після голосування бали від суддів і глядачів підсумовуються.

Додамо, що підготовка до кожного півфіналу національного відбору на «Євробачення-2017» триває тиждень, протягом якого технічний персонал днює і ночує у Палаці культури «КПІ». Першими двома фіналістами нацвідбору на 62-й міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2017» стали співачка Tayanna (Тетяна Решетняк) з піснею I Love You і гурт «Сальто Назад» з піснею «О мамо». Другими фіналістами обрано  етно-співачку Illaria з піснею Thank You for My Way та артиста Rozhden (Рожден Анусі) з піснею Saturn.

Квитки на нацвідбір можна придбати на сайті karabas.com. На півфінал вони коштують від 170 до 890 гривень. Квитки на фінал, який пройде 25 лютого, коштують дорожче: від 250 до 1490 гривень. 

Як писав сайт «Суспільне мовлення», телеканали «UА:Перший» та СТБ у 2015 році досягли домовленості про партнерство на три роки у проведенні національного відбору учасника від України на «Євробачення». Перший спільний нацвідбір канали провели у 2016 році. СТБ взяв на себе проведення всеукраїнських кастингів, організацію півфіналів, постановки номерів всім учасникам фіналу відбору, проведення прямих ефірів. За умовами співпраці «UА:Перший» платитиме EBU за ліцензію та СТБ за організацію та проведення відборів.

Фото: Олена Зашко

comments powered by Disqus