Віктор Таран склав повноваження члена наглядової ради Суспільного

Про це він оголосив під час позачергового зсідання наглядової ради 2 грудня 2019 року. Він зауважив, що надто завантажений на основній роботі, тому змушений відмовитися від виконання деяких громадських обов’язків.

Повноваження члена наглядової ради припиняться після рішення Національної ради з питань телебачення і радіомовлення.

Відповідно до «Порядку проведення конференцій громадських об’єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства «Національна суспільна телерадіокомпанія України» та припинення їхніх повноважень» у разі дострокового припинення повноважень – протягом 14 календарних днів з дня прийняття рішення про дострокове припинення повноважень члена Наглядової ради НСТУ Національна рада має розмістити на своєму офіційному веб-сайті оголошення про прийняття заяв об’єднань на участь у відповідній конференції (конференціях). Одночасно Національна рада подає звернення про розміщення цього оголошення на офіційних веб-сайтах Кабінету Міністрів, Верховної Ради, Міністерства інформаційної політики, Міністерства культури, Міністерства молоді та спорту, Міністерства освіти і науки, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, Державного комітету телебачення і радіомовлення.

Наразі триває ліквідація деяких міністерств та створення нових. Тому наразі невідомо коли буде обрано нового члена НР від сфери місцевого самоврядування.

Нагадаємо, Віктора Тарана було обрано членом наглядової ради ПАТ «НСТУ» у сфері місцевого самоврядування 28 жовтня 2015 року.

Віктор Таран, який має досвід роботи у сфері місцевого самоврядування, в інтерв’ю «Детектору медіа» зазначав, що Суспільне мовлення має висвітлювати проведення реформи децентралізації, оскільки це суспільно важлива тема, яка не надто цікава комерційним каналам.

comments powered by Disqus