Світлана Остапа стала в.о. голови наглядової ради НСТУ, Вадим Міський – в.о. секретаря НР

26 лютого на черговому засіданні наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України було прийнято рішення, що виконуючою обов’язків голови буде Світлана Остапа, виконуючим обов’язки секретаря – Вадим Міський.  

Про це сайту «Детектор медіа» сказав Вадим Міський.

«Відповідно до прийнятого учора рішення, до моменту обрання керівницва Наглядової ради я та Світлана Остапа будемо виконувати обов'язки секретаря та голови Наглядової ради відповідно. Оскільки кілька членів Наглядової ради брали участь в засіданні дистанційно і не змогли б взяти особисту участь у виборах керівництва, які проводяться шляхом таємного голосування, було вирішено перенести обрання керівництва на наступне засідання», – розповів він.

Нагадаємо, голову наглядової ради, заступника голови та секретаря члени НР обирають між собою таємним голосуванням на 2 роки. Тетяна Лебедєва до 8 лютого 2019 року очолювала наглядову раду (НР) Суспільного мовлення. В інтерв’ю «Детектору медіа» вона розповіла про своє бачення ролі наглядової ради в реформуванні Суспільного мовлення.

Позачергове засідання 12 лютого вела заступниця голови НР Світлана Остапа.

22 лютого 2019 року завершився термін перебування на посаді у Світлани Остапи як заступниці голови та Вадима Міського як секретаря. Їх було обрано 22 лютого 2017 року. 

Як писав «Детектор медіа», голова, заступник голови і секретар обираються строком на два роки, вони не можуть займати відповідну посаду більше двох строків поспіль, зазначено у Положенні про наглядову раду НСТУ.

comments powered by Disqus