Допустили 9 об'єднань до конференції з обрання члена наглядової ради НСТУ у сфері фізичного виховання та спорту

25 лютого Національна рада з питань телебачення і радіомовлення за рішенням громадської комісії допустила 9 громадських об’єднань до участі в конференції з обрання члена наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України від сфери фізичного виховання та спорту.

Таке рішення Нацрада прийняла на черговому засіданні.

Заяви від громадських об’єднань та асоціацій у зазначеній суспільній сфері регулятор приймав із 18 січня по 1 лютого цього року. Загалом заяви подали 9 громадських об’єднань. Громадська комісія визначила, що всі вони відповідають законодавчим вимогам та рекомендувала Національній раді всіх допустити до участі в конференції.

В обранні члена наглядової ради НСТУ від сфери фізичного виховання та спорту братимуть участь такі громадські об’єднання та асоціації:

  • Громадська організація «Молодіжне об’єднання Екстрим стайл».
  • Громадська організація «Міський спортивний клуб «КМ Раннінг клаб».
  • Громадська організація «Спортивний клуб інвалідів «Фенікс»».
  • Громадська організація «Федерація футзалу м. Суми».
  • Громадська спілка «Асоціація спортивних організацій».
  • Громадська організація «Клуб спортивного карате «Юніон».
  • Громадська організація «Бігова Україна».
  • Громадська організація «Спілка учасників, ветеранів, інвалідів АТО та бойових дій».
  • Всеукраїнська громадська організація «Українське реєстрове козацтво» (УРК).

Далі допущені до участі у конференції  громадські об’єднання і асоціації мають подати документи щодо самих кандидатур.

Відповідно до календарного плану конференція має відбутися з 23 по 26 березня 2021 року.

Нагадаємо, 16 жовтня 2020 року на конференції у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення таємним голосуванням обрали членом наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України від сфери фізичного виховання та спорту Валентина Щербачова.

29 жовтня Нацрада перенесла питання щодо призначення Валентина Щербачова, обраного від сфери фізичного виховання та спорту, через невідповідність його кандидатури вимогам закону. 

10 грудня Нацрада не затвердила Валентина Щербачова членом наглядової ради НСТУ. Після цього Нацрада прийняла рішення, що нового члена наглядової ради НСТУ у сфері фізичного виховання та спорту оберуть до 2 квітня.

Як писав «Детектор суспільного мовлення», 12 лютого Національна рада затвердила оновлений склад наглядової ради  НСТУ. До оновленої наглядової ради входить 15 членів. 

16 лютого Світлану Остапу обрали голову наглядової ради, секретарем – Вадим Міський. Заступником голови наглядової ради залишився Олександр Павліченко, що був обраний за попереднього складу наглядової ради НСТУ.

comments powered by Disqus