Нацрада затвердила двох нових членів наглядової ради НСТУ

Нацрада затвердила двох нових членів наглядової ради НСТУ

12:02,
29 Жовтня 2020
2552

Нацрада затвердила двох нових членів наглядової ради НСТУ

12:02,
29 Жовтня 2020
2552
Нацрада затвердила двох нових членів наглядової ради НСТУ
Нацрада затвердила двох нових членів наглядової ради НСТУ
А затвердження третього члена перенесла через виявлення конфлікту інтересів у нього.

29 жовтня 2020 року Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, розглянувши протоколи конференцій громадських об’єднань, ввела до складу наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України двох нових членів:

  • Віктора Бобиренка, обраного від сфери місцевого саморвдяування;
  • Оксану Романюк, обрану від сфери журналістики.

Водночас Нацрада перенесла питання щодо призначення Валентина Щербачова, обраного від сфери фізичного виховання та спорту, через невідповідність його кандидатури вимогам закону.

«З витягів з єдиного державного реєстру виявилося, що пан Щербачов є в переліку засновників двох юридичних осіб, які серед видів економічної діяльності мають сферу телебачення і радіомовлення», - пояснила член Нацради Тетяна Руденко.

Пані Руденко попросила колег надати час пану Щербачову, «щоб закрити ці юридичні питання й він міг бути правомірно обраним до наглядової ради НСТУ».

Валентин Щербачов сказав, що ТРК «Спорт Україна» (одна з юридичних осіб) уже не існує й чому вона в реєстрі – він з’ясовує. А до засновників другої юридичної особи, за його словами, його включили без його відома. «Я шукаю людей, які мене включили до засновників, і з’ясовую, чому я є в реєстрі. Я займуся цими питаннями, подаю позов до суду», – сказав він.

Члени Нацради погодилися перенести питання щодо введення Валентина Щербачова до складу наглядової ради НСТУ.

Нагадаємо, 16 жовтня 2020 року громадські об’єднання та асоціації таємним голосуванням обрали членом наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України у сфері місцевого самоврядування Віктора Бобиренка. Також 16 жовтня на конференції у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення таємним голосуванням обрали членом наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України від сфери фізичного виховання та спорту Валентина Щербачова.

13 жовтня громадські об’єднання та асоціації на конференції обрали таємним голосуванням членом наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України від громадських організацій у сфері журналістики Оксану Романюк.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду