На Олімпіаду в Пекін від Суспільного поїде команда з 11 осіб

На Олімпіаду в Пекін від Суспільного поїде команда з 11 осіб

13:47,
25 Січня 2022
2957

На Олімпіаду в Пекін від Суспільного поїде команда з 11 осіб

13:47,
25 Січня 2022
2957
На Олімпіаду в Пекін від Суспільного поїде команда з 11 осіб
На Олімпіаду в Пекін від Суспільного поїде команда з 11 осіб
Зимові Олімпійські ігри у Пекіні висвітлюватимуть три телевізійні знімальні групи, журналісти диджитал-платформи та радіо «Промінь».

На XXIV зимові Олімпійські ігри до Пекіну від Суспільного вирушать три телевізійні знімальні групи, журналісти диджитал-платформи та один журналіст радіо «Промінь».

Про це йдеться на корпоративному сайті Суспільного.

У складі телевізійної групи — ведуча та олімпійська журналістка Дар’я Кузнецова, досвідчені журналісти Євгеній Каранов та Євгеній Перестенко, а також оператори, за плечима яких робота на багатьох Олімпіадах та інших великих спортивних форумах: Світлана КовальЄвген Журавльов та Віктор Кабков. Також на льодових аренах Пекіна працюватимуть журналісти диджитал-платформи «Суспільне Спорт» Сергій Захарченко і Катерина Годунова та журналіст радіо «Промінь» Вадим Корженко.

У Пекіні працюватиме й монтажна апаратна для оперативної підготовки матеріалів, які готуватиме до телевізійного ефіру режисер монтажу Ігор Риженко

Очолює робочу групу Суспільного головна редакторка творчого об’єднання спортивних програм «UA: Перший», олімпійська team leader Суспільного Олена Кузнецова.

За словами Олени Кузнецової, команда Суспільного працюватиме у Пекіні в жорсткіших умовах протиепідемічних заходів, ніж були влітку в Токіо.

Вона розповіла, що у Пекіні змагання відбуватимуться у трьох зонах. «Наша робота спланована так, що ми встигатимемо на всі необхідні об'єкти, щоб максимально познайомити глядачів та слухачів з українськими спортсменами, атмосферою другої Олімпіади, яка проходить у незвичних умовах, і з олімпійськими об'єктами», –  поділилася Олена Кузнецова.

«UA: Перший» покаже 100 годин змагань на Олімпіаді у Пекіні. На диджитал-платформі «Суспільне Спорт» будуть доступні чотири окремі плеєри з трансляцією змагань (один з плеєрів — ретрансляція «UA: Першого»).

Щодня на всіх платформах Суспільне розповідатиме найцікавіше оперативно з місця подій. Для глядачів буде доступна олімпійська аналітика та експертна думка у програмі «Студія Олімпійських Ігор», яка виходитиме в ефір двічі на день.

На Олімпійських іграх у Пекіні виступатимуть 45 українських спортсменів у 12 дисциплінах. Для України це рекордний показник за кількістю дисциплін на зимових Олімпіадах. 

Нагадаємо, 23 січня у прямому ефірі телеканалу «UA:Перший» проводжали Олімпійську збірну України на XXIV зимові Олімпійські ігри у Пекіні.

XXIV зимові Олімпійські ігри-2022І пройдуть із  4 по 20 лютого у Пекіні. В Україні їх транслюватиме суспільний телеканал «UA: Перший» та диджитал-платформа «Суспільне Спорт».

Фото: Суспільне

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду