«Став обличчям людської помилки». Тімур Мірошниченко розповів про оголошення балів у фіналі нацвідбору на «Євробачення-2022»

«Став обличчям людської помилки». Тімур Мірошниченко розповів про оголошення балів у фіналі нацвідбору на «Євробачення-2022»

13:05,
13 Лютого 2022
5150

«Став обличчям людської помилки». Тімур Мірошниченко розповів про оголошення балів у фіналі нацвідбору на «Євробачення-2022»

13:05,
13 Лютого 2022
5150
«Став обличчям людської помилки». Тімур Мірошниченко розповів про оголошення балів у фіналі нацвідбору на «Євробачення-2022»
«Став обличчям людської помилки». Тімур Мірошниченко розповів про оголошення балів у фіналі нацвідбору на «Євробачення-2022»
Ведучий фіналу нацвідбору сказав, що озвучував оцінки, які йому на вухо диктували з редакторської.

Ведучий фіналу національного відбору на «Євробачення-2022» Тімур Мірошниченко описав, як все відбувалося насправді під час оголошення результатів голосування, коли зависла таблиця з балами і член журі Ярослав Лодигін підсумовував бали глядачів і журі вручну.

Про це він написав на своїй сторінці у фейсбуку.

«Як усе було. Результати голосування з конверту ми дійсно побачили лише на сцені. Який вигляд вони мають: це список учасників у порядку їхнього виступу. Далі 3 колонки: оцінки журі, бали від глядачів і загальний результат. Тобто цифри у кожній колонці розкидані, а не одна за одною. Але там усе зрозуміло. Я їх починаю озвучувати. 1 бал – Майкл Соул, 2 бали – Our Atlantic… І тут починається ґвалт у навушники, що я неправильно озвучую бали і що 2 отримує Cloudless. Намагаюсь розібратися ще раз. Ні, ну я ж бачу інші результати і правильно все озвучую. Поки в редакторській паніка, бо ніхто не може зрозуміти, хто правий, а хто помиляється, мене просять «йти за вухом». Тому я озвучую оцінки, які мені диктують. Аж поки не минає декілька хвилин (для мене вони були вічністю) і в редакторській все ж розуміють, що від самого початку я озвучував таки правильні бали. І треба починати все спочатку. Тому й виходить такий месс в ефірі. Таблицю з результатами намагаються виправляти наживо, але вона просто зависає і не повертається», – поділився Тімур Мірошниченко.

На його думку, так бути не повинно.

«У результаті я "той йолоп, що 8 цифр не може озвучити", довіра до підсумкових балів падає, хейт заливає всі можливі щілини. Шкода, що прекрасне свято музики і дійсно крутих артистів зіпсувалося через банальну людську помилку, обличчям якої довелося стати мені», – зазначив він

За словами ведучого, він мав на руках результати голосування журі задовго до завершення глядацького голосування.

«Результати голосування глядачів ми отримали вже в конверті на ваших очах. І нехай не з першої спроби, але в ефірі я озвучив саме ті оцінки, які були в тому папірці, завіреному аудиторами», – сказав Тімур Мірошниченко.

Ведучий попросив вибачення за цей епізод у фіналі нацвідбору. «Нехай це буде найгіршим, що може зіпсувати нам настрій в ці непрості часи для нашої країни.

І давайте намагатися бути добрішими і стриманішими по відношенню одне до одного! Усім мир», – написав він.  

Тімура Мірошниченка у коментарях підтримали колеги з інших телеканалів. Марічка Падалко написала: «Тімур, ти нормально це витримав, молодець! Це найгірше що може бути - страждати через тупість інших. Але і в ефірі ти гідно тримався». Ілона Довгань теж відзначила його професійність: «Уявляю, що тобі довелося пережити за ті кілька хвилин..». Марія Бурмака поділилася: «Ти дуже достойно працював і круто тримався (уявляю чого це вартувало в цей момент). Мені було зрозуміло, що причина плутанини взагалі не в тобі. Твої реакції, мова і імпровізації були класними. А цю ситуацію ти витримав, як мега профі. Є багато питань, але вони точно не до тебе, Тім!».

Нагадаємо, Суспільне звинувачують у непрозорості підрахунків результатів голосування під час фіналу нацвідбору на «Євробачення-2022», вимагають від члена НСТУ Ярослава Лодигіна вибачення за «людей з лісів і гір» щодо гурту Kalush Orchestra, хочуть перерахунок голосів і усунути з конкурсу Аліну Паш, яка їздила у Крим у 2015 році.

12 лютого, у фіналі національного відбору на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2022» перемогла співачка Alina Pash (Аліна Паш) з піснею «Тіні забутих предків». Вона отримала від глядачів 7 балів і від журі 8 балів. Друге і третє місця у фіналі нацвідбору посіли Kalush Orchestra і Wellboy.

Господарем «Євробачення-2022» стане місто Турин в Італії. Великий фінал відбудеться в арені Pala Olimpico 14 травня. Півфінали — 10 та 12 травня.

Фото: фейсбук-сторінка Тімура Мірошниченка

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
«людей з лісів і гір»
00:03 / 14.02.2022
“Редактор, которая дублировала результаты в наушник ведущему Тимуру Мирошниченко, перепутала колонки и начала читать результаты не голосования зрителей, а итоговые. Надо было подсказывать ведущему оценки от зрителей, а она читала сумму, которая получается в итоге. Таким образом, она озадачила ведущего и графического редактора, выводившего таблицу с результатами на экран. Из-за попыток внести правки в файле произошел сбой и таблица исчезла с экрана. Мы извиняемся за эти неудобства, особенно за тот стресс, что пережил Тимур”, — пояснил продюсер и руководитель компании “Френдс о ТВ” Алексей Гончаренко. ЭТО ОФЦАЛЬНАЯ ИНФОРМАЦИЯ. Есть укранская пословица :хто всрався?-невістка.Вот вам ваш желанный аутсорсинг. Обделался Гончаренко , но пальцем показывают на Суспильное.Керивныки суспильного всех мастей теперь будут верещать , что я не я и меня там не было , и нет там нашей ответственности. в конечном тоге обосрана государственная телекомпания.
Запоріжжя
14:31 / 13.02.2022
Краще б ми не брали участь в таких дійствах поки війна не завершиться, бо спостерігати таке ганьбисько уже сил нема. У цієї артистки і свіжі фото з росії, і Криму вона була (і не дуже зрозуміло як доїхала), і в зе її обирали для виступу на День Незалежності. Це "не остання" дама і від цього факт її перемоги викликає усе більше й більше запитань, і якось радості нема.
ТИМУРЕ, ТРИМАЙСЯ!
14:20 / 13.02.2022
Аласанія і К давно намагалися позбавитись Мірошниченка, який на фоні команди залупенків виглядає дуже круто. Тому і пишуть в Детекторі замовні інтерв'ю-статейки про звездень Чередниченко.
Яна
13:41 / 13.02.2022
Нічого не зрозуміло з цього пояснення. Якщо іншим ведучим ок, то мені не ок. Як Мірошніченко міг 'іти за вухом редактора, якщо його завданням було прочитати дані з нотаріально завіреного листочка? В 8 рядах заплутатися не можна. Чи в 'редакторській' підсказували якісь інші результати. Що і кому пояснили це пояснення?
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду