Суспільне транслюватиме Паралімпійські ігри-2020 у Токіо

Суспільне транслюватиме Паралімпійські ігри-2020 у Токіо

09:44,
30 Червня 2021
4887

Суспільне транслюватиме Паралімпійські ігри-2020 у Токіо

09:44,
30 Червня 2021
4887
Суспільне транслюватиме Паралімпійські ігри-2020 у Токіо
Суспільне транслюватиме Паралімпійські ігри-2020 у Токіо
Паралімпійські ігри-2020 пройдуть із 24 серпня по 5 вересня 2021 року в Токіо.

Всі платформи Суспільного мовлення транслюватимуть Паралімпійські ігри-2020, які пройдуть із 24 серпня по 5 вересня 2021 року в японській столиці Токіо.

Висвітлення Паралімпійських ігор та розширення інформаційного контенту, спрямованого на захист прав людей з інвалідністю, обговорили  голова правління Суспільного мовника Микола Чернотицький та президент Національного комітету спорту інвалідів України (Національного паралімпійського комітету України) Валерій Сушкевич. Їхня перша зустріч відбулася 25 червня, повідомляє пресслужба Суспільного мовлення.

Під час візиту Валерій Сушкевич розповів про успіхи українських спортсменів з інвалідністю, які щороку посідають високі місця у змаганнях та поповнюють скарбницю національних перемог.

«Завдяки паралімпійцям свідомість суспільства щодо людей з інвалідністю трансформувалася. Бо коли людина без рук, без ніг чи незряча вперше підняла прапор України у світовому спорті — це було фантастично. До речі, одними з перших, хто почав транслювати Паралімпійські ігри, була саме велика мережа Суспільного», – сказав Валерій Сушкевич.

Микола Чернотицький та голова наглядової ради Суспільного Світлана Остапа розповіли про інформаційну підтримку Паралімпійських ігор Суспільним мовником.

За словами пана Чернотицького, команда Суспільного мовника щороку долучається до спортивних подій та в хорошому сенсі є їх пропагандистами.

«Попереду нас чекають Олімпійські ігри, Паралімпійські ігри. Тому вже скоро наші журналісти вирушать до Токіо, щоб у прямому ефірі ділитися з глядачами максимально повною та об’єктивною інформацією про перебіг змагань. Паралельно сьогодні триває масштабна робота в Україні. Для висвітлення цих подій буде залучена вся мережа Суспільного — це два загальнонаціональні та 24 регіональні телеканали, радіостанції та діджитал-платформи», — розповів він.

За словами голови правління, команда Суспільного працює над створенням спецпроєкту студійного формату, куди запрошуватимуть українських спортсменів та їхніх тренерів, які розповідатимуть про підготовку й очікування перед масштабною спортивною подією.

Світлана Остапа зазначила важливість постійної комунікації з Національним комітетом спорту інвалідів України у межах формування та реалізації державної політики щодо забезпечення прав людей з інвалідністю.

Нагадаємо, «UA: Перший» транслюватиме Олімпійські ігри в Токіо, які відбудуться з 23 липня до 8 серпня 2021 року.

Олімпійські ігри мали пройти у Токіо у 2020 році, їх перенесли на рік через пандемію. Проте назва залишилася та ж сама. 

Фото: скриншот із сайту olympics.com

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду