Російське суспільне ТБ встановило собі ціль щодо кількості аудиторії

12:55,
1 Жовтня 2012
1610

Російське суспільне ТБ встановило собі ціль щодо кількості аудиторії

12:55,
1 Жовтня 2012
1610
Російське суспільне ТБ встановило собі ціль щодо кількості аудиторії
Нещодавно стали відомі нові деталі концепції суспільного мовника РФ. Так, канал орієнтуватиметься на незначну частку аудиторії своїх конкурентів, яка у перспективі повинна лише зростати. 

Концепція Суспільного телебачення Росії почала формуватися вже влітку 2012 року. Зараз визначено, що мовлення матиме чотири шестигодинні блоки з ротацією протягом чотирьох днів. Наповнення формуватимуть як із придбаних в інших мовників програм, так і з контенту власного виробництва.

Джерело видання «Известия» в уряді РФ також повідомило, що, за попередньою оцінкою гендиректора СТБ, до кінця першого року діяльності канал може залучити не менше 1% від частки аудиторії ефірних телеканалів. Ця цифра має потенціал до зростання на 3-4% протягом наступних двох років.

Про склад команди мовника, генеральний директор Суспільного телебачення Анатолій Лисенко каже так: «У мене в блокноті записані два десятки варіантів, але це не означає, що хтось може піти у цю справу. Поки в компанії працює одна людина. Це я».

Зазначимо також, що склад наглядової ради Суспільного телебачення Росії поки не визначено. Цей процес планують розпочати на початку жовтня. Відомо, що до її складу увійдуть семеро людей. Відомо, що на затвердженні складу ради перевага буде надаватися  кандидатам з досвідом роботи в електронних медіа.

ОТР має вийти в ефір у травні 2013 року. Поки невідомо, в яких мережах буде поширюватися його контент. Спочатку канал планувалося запустити на ефірних частотах телеканалу «Звезда», але пізніше від цієї ідеї відмовилися.

Джерело: Известия

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
shans-online
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду