Суспільне ТБ Естонії започатковує цикл освітніх програм для іммігрантів

13:09,
30 Жовтня 2012
2152

Суспільне ТБ Естонії започатковує цикл освітніх програм для іммігрантів

13:09,
30 Жовтня 2012
2152
Суспільне ТБ Естонії започатковує цикл освітніх програм для іммігрантів
Естонське суспільне телебачення з нового року почне створювати програми для емігрантів, які будуть направлені на роз’яснення історії країни, поширення національної культури та знайомство з її основними діячами. 

Зіштовхнувшись з наслідком глобалізації – збільшенням кількості іммігрантів, естонські медіа шукають шляхи залучення нової аудиторії. Так, нещодавно суспільний мовник Eesti Televisioon (ETV) разом з організацією MISA започаткував новий проект з підтримки медіа під назвою «Спільне інформаційне поле». Його мета полягає в збільшенні аудиторії естонського СМ завдяки приверненню уваги іммігрантів до його контенту.

Реалізувати проект планують у масштабі всієї країни. Наприклад, на загальнонаціональному телеканалі ETV2 щотижня буде транслюватися спеціальна програма про освіту та культуру, що презентуватиме інтерв’ю з відомими діячами мистецтв і наук та знайомитиме з естонським культурним ландшафтом людей, які наразі не інтегровані в місцеве суспільство.

Також буде запущено програму «Вічні пам'ятки», в якій йтиметься про історію країни, її надбання та етапи розвитку.

Кожна програма буде обов’язково супроводжуватися субтитрами. Проект вийде в ефір у весняний сезон 2013 року.

Автори проекту прагнуть підвищити рівень знань суспільства, збільшити ініціативність та обізнаність серед естонських громадян у темі інтеграції осіб з інших країн.

Проект фінансується Європейським фондом інтеграції громадян третіх країн та Міністерства культури через державний бюджет у рамках «Естонської програми інтеграції 2008-2013».

Джерело: The Baltic Course

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
etv
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду