Суспільний мовник РФ оголосив конкурс відеосюжетів про Росію

10:08,
25 Квітня 2013
1168

Суспільний мовник РФ оголосив конкурс відеосюжетів про Росію

10:08,
25 Квітня 2013
1168
Суспільний мовник РФ оголосив конкурс відеосюжетів про Росію
Суспільне телебачення Російської Федерації оголосило конкурс під назвою «Дім, в якому ми живемо». Його учасники нададуть свої відеосюжети про життя в різних містах країни.

У конкурсі можуть взяти участь будь-які теле- і кінокомпанії, студії та творчі об'єднання, що знаходяться як на території РФ, так і за її межами. Найкращі сюжети будуть показані в ефірі Суспільного ТБ Росії, а в грудні 2013 журі під керівництвом генерального директора СТР Анатолія Лисенка визначать переможців конкурсу. Це повідомляється на офіційному сайті мовника.

За регламентом, тривалість ролика не повинна перевищувати трьох хвилин, а його розмір – п'яти гігабайт. Надсилати свої роботи майбутні глядачі зможуть сайт або поштову адресу каналу.

Нагадаємо, що це вже друга активність каналу, яка пов’язана зі створенням контенту. Місяць тому Суспільне телебачення Росії в рамках підготовки до старту ефірного мовлення запустило процес випуску новинних програм в тестовому режимі.

«Для того, щоб в той момент, коли ми вийдемо в ефір, все працювало без накладок, необхідно все як слід відпрацювати. Люди повинні звикнути один до одного, до техніки», – зауважує керівник інформаційного мовлення суспільного мовника Олександр Герасимов.

Початок мовлення суспільного ТБ намічено на 19 травня. За словами генерального директора мовника Анатолія Лисенка, телеканал буде оптимістичним і просвітницьким. Він планує мовити в мережах всіх операторів кабельного, супутникового і IP-телебачення. 

Джерело: ОТР

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
СТР
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду