«Культура на часі» на телеканалі «Суспільне Культура» виходитиме з нової студії

«Культура на часі» на телеканалі «Суспільне Культура» виходитиме з нової студії

20:25,
23 Січня 2023
3073

«Культура на часі» на телеканалі «Суспільне Культура» виходитиме з нової студії

20:25,
23 Січня 2023
3073
«Культура на часі» на телеканалі «Суспільне Культура» виходитиме з нової студії
«Культура на часі» на телеканалі «Суспільне Культура» виходитиме з нової студії
Автори:
Відтепер до студії наживо ведучі зможуть запрошувати кілька гостей для дискусій на культурну тематику.

Із понеділка, 23 січня, в ефір телеканалу «Суспільне Культура» повертається інформаційно-аналітична програма «Культура на часі», яка виходитиме у будні о 22:00.

У новому сезоні програма виходитиме з власної студії з сучасними технологічними рішеннями.Ведучими залишаються Людмила Чиркова та Віктор Дяченко.

За словами шеф-редакторки програми Олени Нужної, крім оновлення інтер'єру, на глядачів чекає і нове змістове наповнення.

«У випусках нашого щоденного проєкту з'являться аналітичні матеріали на суспільно важливі теми в культурній сфері», — розповіла Олена Нужна.

Новий продюсер програми «Культура на часі» Юліан Новак розповідає, що програма продовжить ділитися ексклюзивами:

«Загалом плануємо заглиблюватися в культурні процеси. Аналізувати, розбиратися в них та пояснювати нашим глядачам, чому це важливо та на часі. З приводу нової студії, то з нововведень: плануємо запрошувати одразу декількох гостей, щоб дискусійно обговорювати культурні теми»

Людмила Чиркова каже, що формат передачі не зміниться, але про музику розповідатимуть більше. Віктор Дяченко підкреслив важливість інтеграції української культури у світову:

«З командою ми все більше поринаємо в аналіз українського культурного процесу всередині країни та зовні. Адже важливо жити не лише локальними українськими проєктами, але й інтегрувати нашу культуру в світову спільноту. Важливо показувати внутрішню силу і зовнішню підтримку, внутрішній креатив і закордонних митців, що тримають українське питання на вістрі новин, — говорить ведучий. — Особисто для мене пріоритетним залишається процес скасування всього російського в межах України. І це життєвий та професійний вектор. Впевнений, це на часі. Лише за декілька місяців 2022 року неодноразово бачили, як деякі представники освіти, науки, культури неоднозначно висловлювалися у нашій програмі щодо російської культури, почасти толеруючи росіян. Суттєві аргументи та висвітлення цієї проблеми досі важливі. Бо кінець імперії настане тоді, коли ми перестанемо живити її коріння своїм українським толерантним ставленням. Шукаймо своє коріння, але не плутаймося в толстоєвських».

Нагадаємо, у липні 2022 року на телеканалі «Суспільне Культура» стартували «Новини Культури». Які виходили щодня у будні з 23:00. Через деякий час назву програми змінили на «Культура на часі», яка почала виходити о 22:00.

Фото: корпоративний сайт Суспільного мовлення

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду