Запустили новий сайт «Суспільне Культура»

Запустили новий сайт «Суспільне Культура»

14:57,
26 Листопада 2020
6424

Запустили новий сайт «Суспільне Культура»

14:57,
26 Листопада 2020
6424
Запустили новий сайт «Суспільне Культура»
Запустили новий сайт «Суспільне Культура»
На ньому можна дивитися онлайн телеканал «UA: Культура», слухати радіо «Культура» та читати культурні новини.

26 листопада запрацював новий сайт суспільного мовника «Суспільне Культура» (https://suspilne.media/culture), на якому можна читати новини і публікації про літературу, мистецтво, кіно і музику, дивитися онлайн телеканал «UA: Культура» і слухати радіо «Культура».

Із нового сайту «Суспільне Культура» можна перейти на платформу suspilne.radio, де доступне прослуховування онлайн радіо «Культура» та архіву програм, також є розклад програм. Проте на новому сайті немає телепрограми каналу «UA: Культура» і під час перегляду онлайн невідомо, що саме канал показує. 

На сайті є рубрики «Кіно», «Музика», «Мистецтво», «Література», «Кінокульт», «Концерти», «Програми», «Онлайн». Доступні категорії: «Театр», «Архітектура», «Дизайн».

Новини виходять під плашками «Україна і світ», «Останні новини» і «Новини каналу». 

Окрім свіжої інформації на сайт залили архів програм власного виробництва, документальні фільми та майже 50 ексклюзивних концертів. Зокрема, доступні три сезони кулінарно-літературного шоу «Енеїда», є всі випуски проєктів «Лекторій. Музика», «Лекторій. Література», «Лекторій. Поезія», «Берлінале на UA: Культура», «Різність і Рівність», документальні фільми власного виробництва, «Читання», проєкт про творчу молодь «На-Хі-Ба», «Дивацька історія України» і «Лайфхак українською».

Генеральна продюсерка цифрових платформ Суспільного Тетяна Кисельчук сказала, щосайт «Суспільне Культура» буде об'єднувати національний та локальний культурний контент, а також телебачення, радіо та диджитал .

За її словми, з погляду розробки Суспільне Культура — це логічне продовження сайтів «Суспільне Новини» та «Суспільне Спорт». «Ми намагаємося бути доступними та комфортними для читачів, глядачів, слухачів Суспільного та розташовуємо всі наші медіаактиви в одному місці», – зазначила вона.

Виконавчий продюсер «UA: Культура» Лук’ян Галкін сказав, що на сайті «Суспільне Культура» будуть презентувати доробок програм і телеверсій концертів за роки праці Суспільного та висвітлювати події, які організовує команда каналу.

Нагадаємо, з 20 листопада триває третій :КіноКульт Фест, який цьогоріч відбувається онлайн — на сайті :КіноКульт. Глядачі можуть переглянути 16 українських короткометражних фільмів до завершення події, 28 листопада, коли оголосять переможців.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду