Телеканал «UA: Культура» відновлює самостійне мовлення

Телеканал «UA: Культура» відновлює самостійне мовлення

10:56,
28 Березня 2022
2593

Телеканал «UA: Культура» відновлює самостійне мовлення

10:56,
28 Березня 2022
2593
Телеканал «UA: Культура» відновлює самостійне мовлення
Телеканал «UA: Культура» відновлює самостійне мовлення
Значну частину сітки мовлення становить дитячий, документальний та просвітницький контент.

Із понеділка, 28 березня, суспільний телеканал «UA: Культура» відновив самостійне мовлення, де значну частину сітки мовлення становить дитячий, документальний та просвітницький контент. Щодня у будні виходитимуть «Новини культури» — власний контент «UA: Культури», над виробництвом якого працює творча команда каналу. 

Про це повідомила пресслужба Суспільного.

«Після місяця напруженого протистояння багатьом українцям інколи потрібна альтернатива марафонам новин, які зараз транслюють усі канали, зокрема і UA: Перший, і регіональні телеканали Суспільного. Маємо потурбуватися про тих, кому особливо важко переживати ці трагічні події, зокрема про дітей», — сказав член правління Суспільного Дмитро Хоркін.

Відразу два великі слоти зранку та ввечері складає українська анімація. У понеділок показ мультфільмів триватиме з 9:03 до 12:20, а з вівторка анімація буде у щоденному слоті з 6:02 до 12:15, ввечері показ дитячого контенту щодня з 18:00 понад три години.

У проміжку з 12:15 до 18:00 на телеканалі показуватимуть документальні та просвітницькі проєкти власного виробництва «UA: Культури» та документальні проєкти команди «UA: Першого». У цьому слоті та у вечірньому (після 21:00) телеглядачі зможуть побачити українську кінокласику.

Щобудня о 23:30 виходитимуть «Новини культури», де двоє ведучих, Лук'ян Галкін та Софія Челяк, розповідатимуть про підтримку України в час війни з боку культурних діячів з усього світу та про ізоляцію Росії в культурних проєктах. Також можна побачити інтерв’ю українських діячів: Юрія Андруховича, Андрія Куркова, Ірени Карпи, Ірини Цілик. Вірші, пісні, художня творчість, плакати — усе, що зараз творять люди на підтримку України, знайде висвітлення у «Новинах культури».

Нагадаємо, Суспільне продовжує спільний інформаційний марафон з усіма медіагрупами країни — UAразом, що транслюється на телеканалі «UA: Перший».

Щобудня з 19:00 до 23:00 регіональні телеканали філій показують телемарафон «Суспільне. Спротив». 

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду