Суспільне отримало 284 заявки на нацвідбір на «Євробачення-2022»

Суспільне отримало 284 заявки на нацвідбір на «Євробачення-2022»

13:42,
12 Січня 2022
3015

Суспільне отримало 284 заявки на нацвідбір на «Євробачення-2022»

13:42,
12 Січня 2022
3015
Суспільне отримало 284 заявки на нацвідбір на «Євробачення-2022»
Суспільне отримало 284 заявки на нацвідбір на «Євробачення-2022»
До кінця січня оприлюднять список фіналістів.

10 січня завершився прийом заявок від охочих представляти Україну на пісенному конкурсі «Євробачення-2022». Суспільне отримало 284 заявки.

Про це йдеться на сайті «Євробачення», це ж підтвердила пресслужба Суспільного.

Виконавців, які увійдуть до шорт-листа, та список фіналістів буде оприлюднено не пізніше 24 січня 2022 року. Фіналістів обиратиме оргкомітет Суспільного. Раніше член правління Суспільного Ярослав Лодигін зазначив, що список учасників складатиметься з 10 артистів. У пресслужбі Суспільного повідомили, що у нацвідборі в лютому візьме участь лише 8 фіналістів, з яких визначать переможця голосуванням журі та глядачів. Півфіналів не буде.

Фінальний концерт транслюватимуть тільки платформи Суспільного. У попередні роки Суспільне проводило нацвідбір у партнерстві з телеканалом СТБ. Два півфінали і фінал показували на «UA: Першому» та СТБ.

Нагадаємо, з 14 грудня до 10 січня 2022 року Суспільне приймало заявки на участь у національному відборі на міжнародний пісенний конкурс «Євробачення-2022», який пройде у Турині. Перший півфінал відбудеться 10 травня, другий півфінал – 12 травня, фінал – 14 травня.

На початку 2021 року між НСТУ і СТБ тривали переговори щодо продовження співпраці. Суспільна компанія хотіла повернутися до умов першого договору, згідно з якими СТБ проводить нацвідбір і обидва телеканали його транслюють, право ж показувати великий конкурс залишалося тільки за Суспільним. Телеканал СТБ наполягав на тому, щоб продовжити транслювати велике «Євробачення». Телеканали не дійшли згоди і завершили співпрацю у проведенні нацвідбору на «Євробачення». НСТУ упродовж вересня шукала нових партнерів. Член правління НСТУ, відповідальний за телебачення, Ярослав Лодигін, сказав наприкінці серпня, що Суспільне не виключає самостійне проведення нацвідбору, якщо не знайде партнерів.

Коли «Детектор медіа» тільки розпочинав роботу, найпопулярніші українські медіа ще дослухалися до темників. Але завдяки спільній боротьбі журналістів та суспільства це змінилося. Найпоказовіше: Україна пройшла шлях від державного телебачення до Суспільного.

Тепер наша команда прагне розширювати аудиторію та впливовість Суспільного мовлення заради ідей та ідеалів, які воно продовжує ілюструвати.

Запрошуємо приєднатися до нас у цьому завданні, ставши частиною Спільноти «Детектора медіа».
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду