НСТУ шукає виробників шоу побачень, розрахованого на 50+

НСТУ шукає виробників шоу побачень, розрахованого на 50+

14:53,
19 Серпня 2021
2667

НСТУ шукає виробників шоу побачень, розрахованого на 50+

14:53,
19 Серпня 2021
2667
НСТУ шукає виробників шоу побачень, розрахованого на 50+
НСТУ шукає виробників шоу побачень, розрахованого на 50+
Дейтінг-шоу «Давай разом» має вийти в ефір до кінця 2021 року.

До 28 серпня 2021 року (включно) Національна суспільна телерадіокомпанія України приймає заявки на мистецький конкурс на виробництво розважального телевізійного студійного дейтінг-шоу (шоу побачень) «Давай разом».

За попереднім планом компанії, переможець має виробити 12 випусків телепередачі хронометражем 48-52 хвилини. Початок виходу в ефір проєкту — листопад 2021 року. Про це йдеться в оголошенні конкурсу на корпоративному сайті Суспільного.

«Загальна концепція передачі: герої кожного епізоду — троє чоловіків та троє жінок, відібраних за результатами попереднього кастингу, проходять певні випробування, щоб у короткий термін (за час зйомок) дізнатись якомога більше одне про одного, поспілкуватися та обрати «споріднену душу», – зазначено в оголошенні конкурсу.  

Герої шоу мають бути з цікавим життєвим шляхом, самотні люди, вік 50+. Ведуча (ведучий) програми – медійна особа.

«Давай разом» має пропагувати родинні цінності, боротьбу з ейджизмом, повагу і пошану до старшого покоління.

Цільова телевізійна аудиторія: чоловіки та жінки 50+, мешканці міст, сіл та селищ. Люди, що втомлюються від праці та мають потребу «відпочити перед телевізором», які прагнуть дізнаватися щось нове, не втомились дивуватися та готові «порадіти за сусіда», яким цікаві інтриги та історії людей, люблять розважальні шоу.

Більше про умови конкурсу можна дізнатися тут.

Нагадаємо, НСТУ оголосила конкурс на виробництво документальних фільмів і серіалів на суму понад 7 мільйонів гривень.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
nn
21:41 / 19.08.2021
Здравствуй, Настя, Новый год! А я думала, что СМ - это штат борзых журналистов. Очень борзых, чтоб у власти поджилки тряслись, а тут лавры Константина Львовича и привет 90-м покоя не дают. Ну, пригласите Малахова. А то у него уже темы по второму кругу. Это канал на налоги, который никак долю не возьмет хотя бы. С убитыми полностью регионами.
Прискіпливий глядач
19:17 / 19.08.2021
Шоу побачень - це те,що нині не вистачає в ефірі суспільного?! І це в той час, коли триває війна на Сході України і так бракує програм про військових, які боронять наш рідний край, аби ми почувалися в безпеці ? Отаке суспільне мовлення за 2 мільярди гривень платників податків?!
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду