НСТУ оголосила конкурс на виробництво документальних фільмів і серіалів на суму понад 7 мільйонів гривень

НСТУ оголосила конкурс на виробництво документальних фільмів і серіалів на суму понад 7 мільйонів гривень

16:29,
17 Серпня 2021
3506

НСТУ оголосила конкурс на виробництво документальних фільмів і серіалів на суму понад 7 мільйонів гривень

16:29,
17 Серпня 2021
3506
НСТУ оголосила конкурс на виробництво документальних фільмів і серіалів на суму понад 7 мільйонів гривень
НСТУ оголосила конкурс на виробництво документальних фільмів і серіалів на суму понад 7 мільйонів гривень
Мистецький конкурс відбуватиметься за підтримки посольства США.

Національна суспільна телерадіокомпанія України за підтримки посольства США в Україні оголосила мистецький конкурс на виробництво телевізійних документальних фільмів чи серіалів на умовах надання гранту Державного департаменту США.

Про це йдеться в оголошенні конкурсу, оприлюдненому на корпоративному сайті Суспільного.

Документи можна подавати до 20 вересня 2021 року включно. Із переможцями мистецького конкурсу укладуть угоду.

Напрями конкурсного відбору:

Тема №1 «Нам своє робити». Попри відчутний прогрес у багатьох сферах, сучасна Україна ще далека від тієї мрії, яку плекали на Євромайдані. Багато з тих реформ, які здавалися досяжними ось-ось, драматично гальмують. Діагноз українського суспільства, його динаміка, напрямки зусиль «третього сектора». Де справжнє приховане гальмо прогресу? Наскільки безпечно провадити реформи в країні?

Тема №2 «Історії України». Ревізія невідомих та/або спотворених радянською пропагандою періодів української історії, починаючи від Київської Русі й закінчуючи ХХI сторіччям.

Тема №3 «Українська нова хвиля». Культурні феномени 2010–20-х років у мистецтві, літературі, музиці, кінематографі тощо, які роблять Україну повноцінною учасницею світових процесів.

Тема №4 «Покоління UA». Дослідження тектонічних світоглядних змін молодого покоління українців – носіїв європейських цінностей, практик, побутових звичок і запитів.

Тема №5 «Московські солов’ї». Що саме розповідає кремлівська пропаганда? Які її основні меседжі? Яку картину світу вона несе своїм споживачам? Як звикнути, що нічого з повідомлень звідти не заслуговує на увагу та довіру?

Тема №6 «Інші дотичні теми». Розповідають історії звичайних людей з метою висвітлення взаєморозуміння, емпатії, відчуття відновлення від пережитої спільної травми та побудови спільного майбутнього.

До розгляду прийматимуться пропозиції на виробництво проєктів, за результатами реалізації яких до 30 червня 2022 року (включно) створюється телевізійний (документальний) фільм або телевізійний (документальний) серіал.

Граничний обсяг фінансування всіх проєктів сукупно складає 7 500 000 (сім мільйонів п’ятсот тисяч) гривень.

Для участі в Конкурсі кандидати повинні в період з 16 серпня 2021 року по 20 вересня 2021 року (включно) заповнити форму Реєстрації на участь у мистецькому конкурсі для виробництва аудіовізуальних творів (контенту) юридичними особами та фізичними особами – підприємцями за умовами надання федерального гранту Державного департаменту США № SUP30020CA0312  та подати наступні документи:

  • контактні дані кандидата;
  • скан-копії документів про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності кандидата;
  • стислий опис проєкту (до 10 речень);
  • розгорнутий синопсис (трітмент та інформація про потенційних героїв);
  • кошторис витрат; орієнтовний план фінансування;
  • орієнтовний план виробництва;
  • продюсерське бачення, пропозиції по технології виробництва проєкту та пропозиції по ключовим особам виробничої групи;
  • режисерське бачення та художнє рішення;
  • фільмографія та посилання на попередні проєкти режисера-постановника, продюсера, автора сценарію);
  • інші презентаційні матеріали (за наявності).

Мистецький конкурс проводиться згідно з наказом АТ «НСТУ» від 15.06.2021 № 422 «Про проведення дирекцією телебачення АТ «НСТУ» Мистецького конкурсу на виробництво аудіовізуальних творів (контенту) за умовами надання федерального гранту Державного департаменту США No SUP30020CA0312 (документальних фільмів та серіалів)» та відповідно до Порядку проведення мистецьких конкурсів дирекцією телебачення АТ «НСТУ» для виробництва (створення) аудіовізуальних і літературних творів.

Нагадаємо, з 23 грудня 2020 року по 25 січня 2021 року Суспільне проводило відбір на мистецький конкурс на виробництво фільмів і серіалів. Граничний обсяг фінансування всіх проєктів сукупно складав 10 000 000 гривень.

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду