За два дні hromadske.tv зібрало майже $1 тис.

12:42,
1 Серпня 2013
1347

За два дні hromadske.tv зібрало майже $1 тис.

12:42,
1 Серпня 2013
1347
За два дні hromadske.tv зібрало майже $1 тис.
Як повідомляв сайт «Суспільне мовлення» 29 липня проект суспільного онлайн-телебачення hromadske.tv запустив на своєму сайті систему збору добровільних пожертв від громадян.

На сайті проекту з'явилася кнопка «Твій внесок у громадське», за допомогою якої всі охочі можуть перевести кошти на запуск роботи «Громадського ТБ». На сайті вказано, що мінімальна сума, яку можна пожертвувати, складає 10 гривень.

На сторінці проекту facebook повідомляється про прогрес. За перший день збору коштів було зібрано 2484 гривні, а станом на 31 липня – вже 7034 гривні.

«Громадське телебачення» (hromadske.tv) – проект інтернет-телебачення, який має намір розпочати мовлення з осені 2013 року. Проект ініційовано командою журналістів, до якої входять Роман Скрипін, Юлія Банкова, Дмитро Гнап, Мустафа Найєм, Сергій Андрушко, Данило Яневський, Богдан Кутєпов, Зураб Аласанія, Євген Глібовицький, Анастасія Станко, Наталія Гуменюк, Мар'яна Почтар, Андрій Сайчук, Роман Вінтонів, Андрій Баштовий та ін.

Джерело: hromadske.tv

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
facebook/hromadsketv
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Коментарі
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду